• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Freestyle Heroes znów zapierali dech w piersiach. Niesamowity show w Ergo Arenie

Patryk Gochniewski
10 września 2023, godz. 07:00 
Opinie (22)

Niesamowity show zobaczyli ci, którzy w sobotę wybrali się do Ergo Areny. Freestyle Heroes powrócili do hali przy placu Dwóch Miast. Ekwilibrystyczne akrobacje na motocyklach, quadach, rowerach, hulajnogach czy rolkach rozgrzały publiczność do czerwoności.IMPREZY I WYDARZENIA Imprezy rozrywkowe w Trójmieście - sprawdź nasz kalendarz imprez

gru 30-31
Koncert sylwestrowy `23 - premiera
Kup bilet


Ta impreza wzbudza bardzo duże zainteresowanie wśród publiczności. Ergo Arena ponownie wypełniła się niemal do ostatniego miejsca, a emocje sięgały zenitu. Zawodnicy raz po raz prześcigali się w ekwilibrystycznych popisach, które w ich wykonaniu wydawały się dziecinnie proste, ale prawda jest taka, że do tego poziomu dochodzili latami okupionymi krwią, potem i kontuzjami.

Zadziwiające, ile emocji mogą wzbudzić akrobacje na najróżniejszych pojazdach. Publiczność w Ergo Arenie momentami sprawiała wrażenie, jakby zaraz miała eksplodować. Można było się poczuć jak na najlepszych meczach, kiedy fani po prostu są niesieni adrenaliną, którą serwują im zawodnicy na boisku.

To, co oni wyprawiali, ponownie przechodziło ludzkie pojęcie. Niesamowite ewolucje przy każdym podejściu do rampy. Poziom światowy. Oni się nie boją. Nie mogą. Bo każda najmniejsza wątpliwość w trakcie najazdu czy już w powietrzu może skończyć się tragicznie. Już samo patrzenie na konstrukcje ustawione w hali powodowało szybsze bicie serca.

Wydaje się, że z edycji na edycję poprzeczka podnoszona jest coraz wyżej. Patrzy się na to i czuje się buzujące emocje. Ekscytacja wymieszana z przerażeniem. I to najlepiej opisuje to, co można było przeżyć i zobaczyć w Ergo Arenie. Nie sposób nie mieć podziwu dla tych chłopaków, którzy bez najmniejszego wysiłku latali pod dachem Ergo Areny.

Szukasz biletu na wydarzenie w Trójmieście? Znajdziesz go u nasFreestyle Heroes to dopracowane do ostatniego szczegółu show. Świetny scenariusz, dobra konferansjerka, ozdobniki w postaci pokazu laserów i fire show, kapitalnie dobrana muzyka, no i w końcu fantastyczni sportowcy, którym należą się ogromne słowa uznania, ponieważ tylko wybrani są w stanie osiągnąć taki poziom.

Jeśli ktoś nie był, musi koniecznie wybrać się na kolejne edycje. To, co widać na zdjęciach i w wideoklipach, to jedynie cząstka, namiastka tego, co czuje się, doświadczając tego wszystkiego na żywo.

Wydarzenia

Freestyle Heroes Gdańsk 2023

145 - 205 zł
pokaz, sporty ekstremalne

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (22)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Jarmark Bożonarodzeniowy (37 opinii)

w plenerze, street food, jarmark

KIDS Station - Concert & Fun / Edycja Świąteczna (10 opinii)

96 - 198 zł
Kup bilet
muzyka filmowa, warsztaty, kiermasz, gry

OMD (4 opinie)

200 zł
Kup bilet
pop

Najczęściej czytane

Sprawdź się

Sprawdź się

Który trójmiejski klub został podpalony?