Wiadomości

Galeria Klif: liczne atrakcje z okazji 24 urodzin

Konkursy z wartościowymi nagrodami, urodzinowe rabaty w salonach, nagrody za zakupy - takie atrakcje czekają na klientów Galerii Klif w Gdyni, która w październiku świętować będzie swoje 24 urodziny. Do tego nowa, świetna gdyńska wystawa.Galeria Klif, najstarsza galeria handlowa w Gdyni i jedna z najdłużej istniejących w Polsce, to ponad 130 sklepów, strefa gastronomiczna, centrum fitness, usługi oraz przestrzeń kulturalna, w której cyklicznie odbywają się wystawy Muzeum Miasta Gdynia i wydarzenia artystyczne.

Jubileusz rozpocznie się już w piątek, 23 października, i będzie trwać do kolejnego piątku, czyli do 30 października.

- Zapraszamy gdynian do świętowania razem z nami. Wspólnie z naszymi partnerami przygotowaliśmy wiele atrakcji. Cieszę się, że jesteśmy w Gdyni i tym jubileuszem chcemy to uczcić - powiedziała Mariola Rogóż, dyrektor Galerii Klif w Gdyni. - Galeria Klif jest ważnym miejscem na mapie Gdyni. Wiemy, że jesteśmy doceniani przez naszych klientów m.in. za niepowtarzalny klimat panujący w galerii, unikatową ofertę modową i wystroju wnętrz, a także wygodę robienia zakupów - tych codziennych i tych na wyjątkowe okazje.
Na klientów galerii czekają atrakcyjne promocje w kilkudziesięciu wybranych salonach znajdujących się w środku. Wszystko w ramach akcji "Zakupy w promocyjnych cenach", która będzie trwać od 23 do 26 października. Specjalną ofertę przygotowały m.in takie marki, jak: Charme, COS, Max Mara, Benetton, Miloo Home, Zoo Karina, Venezia, Vistula, Wólczanka czy Tempur.

Loterie, konkursy, zakupy z nagrodamimat. prasowe
Za zakupy zrobione w dniach 23-30 października w galerii Klif klienci mogą wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania będą karty podarunkowe do Galerii Klif oraz cenne nagrody od najemców centrum. Akcja, oparta na nowoczesnej cyfrowej scenografii i aplikacji, składać się będzie z dwóch części: konkursu zręcznościowego dla klientów z paragonem o wartości minimum 200 zł oraz części Buy&Get dla klientów z paragonem o wartości powyżej 2 tys. zł.

Dodatkowo, razem z magazynem Elle, Klif zaprasza do wzięcia udziału w konkursie na najlepszą stylizację składającą się z asortymentu butików galerii. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody: vouchery Klifu o wartości 1,5 tys. zł za pierwsze miejsca, 1 tys. zł za drugie oraz 500 zł za trzecie.

Nowa wyjątkowa wystawa dla miłośników OrłowaJubileusz to nie tylko święto zakupowe. Z okazji urodzin w przestrzeni galerii zagości kolejna wystawa przygotowana wspólnie z Muzeum Miasta Gdynia. Tym razem odwiedzający galerię będą mogli zobaczyć, jakim zmianom uległo otoczenie centrum. Ekspozycja "Zanim powstał Klif" dostępna będzie od 23 października.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

 

04

grudnia

04

grudnia

08

grudnia

45. Festiwal Polskich Filmó... Gdynia, Gdyńskie Centrum Filmowe

Kultura

Kulinaria

Jedzenie do domu: testujemy słoiki z restauracji
Jedzenie do domu: testujemy słoiki

    Najczęściej czytane

    Sprawdź się

    Uważa się, że bagietka została wymyślona za czasów Napoleona i była praktyczna bo: