• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Gdzie na karaoke w Trójmieście?

Aleksandra Wrona
4 maja 2024, godz. 13:00 
Opinie (29)
Cykliczne imprezy karaoke odbywają się w każdego dnia, oprócz niedzieli. Amatorzy śpiewania na pewno znajdą coś dla siebie. Cykliczne imprezy karaoke odbywają się w każdego dnia, oprócz niedzieli. Amatorzy śpiewania na pewno znajdą coś dla siebie.

"Śpiewać każdy może" głosiły słowa popularnej niegdyś piosenki. I choć śpiewanie (szczególnie amatorskie) w miejscach publicznych może nie spotkać się z entuzjazmem słuchaczy, to są miejsca, w których każdy może poczuć się jak gwiazda estrady. Sprawdziliśmy, gdzie i kiedy w Trójmieście możemy wybrać się na karaoke.
Czy lubisz karaoke?

Tradycja karaoke, mająca swoje początki w Japonii, szybko rozprzestrzeniła się na cały świat. Wspólny śpiew okazał się nie tylko dobrą zabawą, ale też aktywnością która łączy ludzi i pomaga im wyjść ze swojej strefy komfortu. Karaoke wyróżnia otwartość, na jednej scenie występują zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy - z przewagą tych drugich. Jeśli więc nadal szukacie pomysłu na wolny wieczór, może warto wyjść ze znajomymi na miasto i wspólnie pośpiewać?

Imprezy cykliczneTydzień zaczęty karaoke? Czemu nie? W każdy poniedziałek bar Mefisto zaprasza na "szatańskie karaoke". Odnajdą się tam osoby, które lubią rockowe brzmienia i popowe hity. Hip hop i disco polo znajdują się na czarnej liście.

W każdy wtorek w gdyńskim Midnight Horror Bar odbywa się karaoke w upiornych klimatach. W dodatku,na wszystkich gości imprezy (nie tylko śpiewających) czeka promocja - 20 proc. zniżki na piwa kraftowe.

Podążając za bąbelkami. Dokąd na nietypowe piwo w Trójmieście? Podążając za bąbelkami. Dokąd na nietypowe piwo w Trójmieście?
W środy miłośnicy mogą spotkać się w "Jedynce", czyli w Studio1 na ulicy Stągiewnej. Dla najlepszych przewidziana jest nagroda. "Śpiewasz pod prysznicem tak, jakbyś właśnie zdawał/a przesłuchanie do "The Voice"?" - pytają zaczepnie organizatorzy karaoke w klubie Bunkier. Impreza odbywa się cyklicznie w każdą środę i połączona jest z rozgrywkami w dart. W środy możemy wybrać się też na "Najlepsze karaoke w mieście" organizowane przez pub Pif Paf.

- Jest kilka powodów, dla których tu musisz być. Najlepsi goście, piękne dziewczyny, świetnie śpiewający panowie, bogata lista utworów i alkoholi, niezwykli prowadzący, piękne barmanki i przystojni barmani - zachęcają organizatorzy wydarzenia.
Na wspólne śpiewanie zaprasza również klubokawiarnia Index. Tam karaoke odbywa się aż dwa razy w tygodniu. W środy (o godz. 21:30) oraz w piątki o godz. 22 (wraz z imprezą taneczną).

Karaoke to dobra okazja do walki ze swoim wstydem. Śpiewanie na scenie bywa uwalniającym doświadczeniem. Karaoke to dobra okazja do walki ze swoim wstydem. Śpiewanie na scenie bywa uwalniającym doświadczeniem.
W czwartki Mechaniczna Pomarańcza zaprasza na Mechaniczne Karaoke. Warto się dobrze przygotować, bo na najlepszych występujących czekają nagrody. Również w czwartkowe wieczory karaoke organizuje pub Torpeda. "Jesteś głodny śpiewania? Z głowy nie wychodzi ci jakaś piosenka i aż nucisz ją pod nosem? Tak czy siak - świetnie się składa! Wpadaj do Torpedy i się wyśpiewaj!" - zachęcają organizatorzy.


W piątek na karaoke zaprasza pub Fala. Na śpiewających czeka wybór aż 5 tys. utworów.

- Karaoke, na którym naprawdę świetnie się śpiewa, bo mała przestrzeń sprawia, że nikt muzyki nie zagłusza (chyba że przy chóralnych śpiewach), w dodatku zmieniło się nagłośnienie i wreszcie bardzo dobrze to brzmi, bez żadnych opóźnień i z czystym, mocnym dźwiękiem - czytamy w opisie wydarzenia.
Dzień później, w sobotę, na cotygodniowe karaoke zaprasza Wehikuł. Na pierwszych dziesięciu śpiewających czeka niespodzianka na barze.

W przeszłości w Trójmieście odbywały się zloty fanów karaoke.

Karaoke inaczejKaraoke często kojarzy nam się z rozrywką dla studentów. Nic bardziej mylnego! Ta forma spędzania wolnego czasu ma równie wielu amatorów wśród starszych imprezowiczów. Specjalnie z myślą o nich Empire Music organizuje imprezy "Karaoke po 40". Najbliższe edycje imprezy odbędą się 1024 maja. Na wydarzenie obowiązują wejściówki w cenie 30 zł.

Ciekawą formułę karaoke proponuje Stacja Food Hall, gdzie każdy śmiałek może zaśpiewać przy akompaniamencie zawodowych muzyków. Do wyboru jest aż 250 różnych utworów, a śpiewający dostają do ręki tekst. Singers Battle odbywają się co dwa tygodnie aż do wielkiego finału w czerwcu, w którym zmierzą się zwycięzcy poszczególnych spotkań. Wstęp jest wolny, a scena otwarta dla wszystkich.


"Ludzie mają głos, czyli amatorzy śpiewają" to propozycja na nietypowe karaoke od Oliwskiego Ratusza Kultury. Podczas święta dzielnicy Viva Oliva na wszystkich śmiałków czekać będą mikrofon, profesjonalne nagłośnienie, scena i publiczność. Oprócz śpiewania można też zaprezentować swoją umiejętność gry na instrumencie. Mile widziani soliści, ale też duety, tercety oraz grupy. Każdy występ będzie mógł zawierać maksymalnie dwa utwory. Liczba występów jest ograniczona, obowiązują wcześniejsze zapisy.

Miejsca

Wydarzenia

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (29)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Jarmark św. Dominika (28 opinii)

(28 opinii)
jarmark

II Baltic Opera Festival 2024 (1 opinia)

(1 opinia)
33 - 280 zł
opera / operetka, festiwal teatralny

28. Międzynarodowy Festiwal Szekspirowski

70 - 120 zł
Kup bilet
festiwal teatralny

Najczęściej czytane

Sprawdź się

Sprawdź się

Sezon letni w Gdyni inauguruje festiwal: