• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Majówka z Temperamental w B90: Booka Shade, Einmusik, Reznik

27 kwietnia 2023, godz. 09:00 
Opinie

Po raz kolejny postoczniowe przestrzenie klubu B90 wypełni muzyka od prawdziwych mistrzów melodyjnej elektroniki. Na Majówce z Temperamental zagrają: Booka Shade, Einmusik i Reznik. Line-up uzupełnią polscy artyści Rafa'el i Tuxedo. Bilety wciąż są w sprzedaży.



Jak dobrze zacząć majówkę? Na przykład w B90! Postoczniowe przestrzenie klubu znów przejmie ekipa Temperamental. Na rozpoczynającej długi majowy weekend imprezie, swój live zaprezentuje Booka Shade, jeden z najbardziej szanowanych duetów w świecie klubowym, mający w Polsce rzesze fanów. Zespół został stworzony przez Waltera Merziger i Arno Kammermeier, którzy określani są weteranami frankfurckiej elektronicznej sceny muzycznej.

Wraz z nimi, klub B90 odwiedzi Einmusik - didżej i producent, którego utwory niezmiennie podbijają listy Beatportu oraz serca klubowiczów na całym świecie.


Z kolei swój debiut w naszym kraju zaliczy członek kolektywu Keinemusik - Reznik. Line-up uzupełnią doskonale wam znani polscy artyści - Tuxedo, a także Rafa'EL w formule live.

Wyjątkowa oprawa wizualna, najwyższej jakości dźwięk klubu B90 i światowej klasy artyści - tak brzmi przepis na idealne rozpoczęcie majówki. Bilety wciąż są w sprzedaży!

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Wydarzenia

Majówka z Temperamental: Booka Shade / Einmusik / Reznik

90 - 150 zł
muzyka elektroniczna

Miejsca

  • B90 Gdańsk, Elektryków

Zobacz także

Opinie

Wydarzenia

48. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni (2 opinie)

27-320 zł
festiwal filmowy

The Legend of Rock Symphonic (4 opinie)

159 - 249 zł
rock / punk

ZOO Festiwal

49 - 79 zł
pokaz

Najczęściej czytane

Sprawdź się

Sprawdź się

Z którego miasta pochodzi Marcin Hakiel - tancerz, choreograf i trener w programie Taniec z Gwiazdami?