• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport

Nadchodzą Drugie Weselne Dni w Hotelu Kiston

5 kwietnia 2024, godz. 09:00 
Opinie
Drugie Weselne Dni w Hotelu Kiston już 7 kwietnia od godz. 12 do 17. Wstęp wolny. Drugie Weselne Dni w Hotelu Kiston już 7 kwietnia od godz. 12 do 17. Wstęp wolny.

Ślub to dla wielu jedno z najważniejszych i najbardziej wyczekiwanych wydarzeń w życiu, więc dokładają wszelkich starań, by było wyjątkowe. Narzeczonym ze wsparciem przybywa malowniczo położony Hotel Kiston, który ponownie organizuje Weselne Dni. Pierwsza edycja cieszyła się tak dużym zainteresowaniem, że zdecydowano o jej kontynuacji. Start 7 kwietnia o godz. 12. Wstęp wolny.Jak zorganizować wymarzony ślub?Pomysłów na organizację ślubu i wesela jest wiele, lecz czasem ciężko wybrać ten najlepszy. Znacznie łatwiej jest marzyć i potem wcielać w życie plany, gdy ktoś wspiera zakochanych doświadczeniem, a właśnie tacy eksperci pojawią się już niebawem w ramach Weselnych Dni w Hotelu Kiston w Kistowie.

- Rok temu nasz Weselne Dni przyciągnęły wielu zakochanych, którzy szukali dla siebie wymarzonej sali weselnej i jednocześnie chcieli porozmawiać ze znawcami tematu. Postanowiliśmy ponownie zaprosić naszych ekspertów i zaprzyjaźnione firmy z branży weselnej i imprezowej do współpracy, ponieważ widzimy, że zapotrzebowanie na takie wydarzenia jest ogromne - mówią organizatorzy.
Weselne Dni ponownie odbędą się w eleganckiej hotelowej sali Grand Royal. Program będzie bogaty.

- Podczas tego darmowego wydarzenia nasi goście będą mieli okazję spotkać się i porozmawiać z najlepszymi lokalnymi wystawcami, którzy doskonale znają i rozumieją branżę weselną. Opowiedzą o najnowszych trendach, swojej ofercie i po prostu doradzą. Na miejscu uczestnicy zobaczą m.in. modne dekoracje weselne, poznają ofertę cateringową, która przypadnie do gustu nawet najbardziej wybrednemu gościowi, oraz będą mogli porozmawiać z fotografami i didżejami. Będzie również okazja do degustacji pysznego jedzenia, efektownych słodkości i zobaczenia pokazu barmańskiego. Na miejscu będą także makijażystki i ślubne stylistki, które przygotują pokaz sukien ślubnych. Wszystko po to, aby ten wyjątkowy dzień zapadł wszystkim na długo w pamięć i był pięknym wspomnieniem - mówią organizatorzy Weselnych Dni.
Na gości czeka również niespodzianka: loteria z atrakcyjnymi nagrodami.

 • Drugie Weselne Dni w Hotelu Kiston już 7 kwietnia od godz. 12 do 17. Wstęp wolny.
 • Wesele w Hotelu Kiston - w ofercie istnieje możliwość zaaranżowania ceremonii zaślubin w plenerze.
 • Sala weselna w Hotelu Kiston.
 • Wesele w Hotelu Kiston - w ofercie istnieje możliwość zaaranżowania ceremonii zaślubin w plenerze.
 • Sala weselna w Hotelu Kiston.
 • Sala weselna w Hotelu Kiston.
 • Sala weselna w Hotelu Kiston.
 • Hotel Kiston.
 • Sala weselna w Hotelu Kiston.
 • Sala weselna w Hotelu Kiston.

A może... wesele w Hotelu Kiston?Hotel Kiston podzieli się również swoimi najlepszymi weselnymi zaletami. Od godz. 14 uczestnicy będą mogli na sali Elegant Palace Goście skosztować potraw weselnych w cenie 70 zł/os., stworzonych przez szefa kuchni. Do wyboru będzie kilka rodzajów bufetu. Zainteresowani będą mogli poznać bliżej ofertę menu hotelu, a nawet zarezerwować termin wesela.

Przypomnijmy, że Hotel Kiston słynie z pięknego położenia: znajduje się w sercu Kaszub (65 km od Gdańska), w krainie lasów i jezior. Otoczony jest zadbanym ogrodem, zaś z okien rozpościera się widok na zieleń.

Do wyboru są dwie sale: pałacowa z kryształowymi żyrandolami - dla 200 osób oraz klasycznie biała z podwyższoną sceną dla wyeksponowania atrakcji weselnych - dla 300 osób. Ponadto w ofercie istnieje możliwość zaaranżowania ceremonii zaślubin w plenerze.

Nadchodzą Drugie Weselne Dni w Hotelu Kiston

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Wydarzenia

Drugie Weselne Dni w Hotelu Kiston

spotkanie, targi, konsultacje

Opinie 1 zablokowana

Wydarzenia

Jarmark św. Dominika (28 opinii)

(28 opinii)
jarmark

II Baltic Opera Festival 2024 (1 opinia)

(1 opinia)
33 - 280 zł
opera / operetka, festiwal teatralny

28. Międzynarodowy Festiwal Szekspirowski

70 - 120 zł
Kup bilet
festiwal teatralny

Najczęściej czytane

Sprawdź się

Sprawdź się

Mieszkanka Gdańska Paulina Rudnicka prowadzi bloga modowego o nazwie: