• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Za nami największe w Polsce wydarzenie barberskie

Magda Mielke
16 czerwca 2024, godz. 09:00 
Opinie (57)

Prawdziwi artyści sztuki fryzjerskiej spotkali się w sobotę, 15 czerwca w Starym Maneżu na piątej odsłonie Barber Night. To niezwykłe wydarzenie z roku na rok przyciąga największe talenty z branży fryzjerskiej zarówno z Polski, jak i z zagranicy, stając się jednym z najważniejszych punktów spotkań dla profesjonalistów i entuzjastów pięknych fryzur.Czy zrobił(a)byś sobie odważną fryzurę?

Rzadko w jednym miejscu można zobaczyć tyle stylowych męskich fryzur. 15 czerwca do Gdańska zjechali się najlepsi barberzy w całym kraju i nie tylko. Wszystko za sprawą piątej edycji Babrber Night, niezwykłego wydarzenia fryzjerskiego, które z roku na rok przyciąga coraz więcej talentów z branży fryzjerskiej, ale jest też miejscem spotkania i wymiany doświadczeń pomiędzy profesjonalistami a entuzjastami pięknych fryzur. To unikalna przestrzeń, gdzie mistrzowie nożyczek i brzytwy dzielą się swoją pasją, technikami i stylami pracy.

Tegoroczna edycja była wyjątkowa pod wieloma względami. Jedną z największych atrakcji była obecność gwiazdy światowego formatu, Josha Lamonaca. Josh, uznawany na całym świecie barber i ekspert w dziedzinie szkoleń, podczas swojego wystąpienia nie tylko edukował, ale i zachwycał uczestników. Jego prezentacje otwierają nowe horyzonty w sztuce fryzjerstwa męskiego, inspirując tysiące fryzjerów.


W Starym Maneżu zorganizowano trzy sceny. Na pierwszej, głównej odbywały się pokazy mistrzowskie. Na drugiej scenie - "Friends", będącej nieodłączną częścią wydarzenia, mogli zaprezentować się barberzy z całej Polski. Zorganizowano tu osiem stanowisk fryzjerskich, na których barberzy strzygli chętnych, mając na to godzinę. Te mini pokazy są dowodem na to, że fryzjerstwo to nie tylko zawód, ale przede wszystkim sztuka i sposób na wyrażanie siebie. Dla barberów jest to nie tylko okazja, aby pokazać swoje umiejętności, ale też szansa na nawiązanie nowych kontaktów i czerpanie inspiracji.

Z kolei na piętrze ustawiono scenę, na której odbywał się konkurs na najlepszego edukatora "Show Master". Było to emocjonujące wyzwanie, w którym fryzjerzy prezentowali swoje umiejętności i wiedzę przed jury oraz publicznością. Konkurs był też platformą wymiany doświadczeń i okazją do zdobycia uznania w środowisku profesjonalistów. Rywalizacja była zacięta, a poziom prezentowanych umiejętności niezwykle wysoki.

Uprzejmość czy standard? Kawa, herbata, a nawet alkohol w salonach fryzjerskich Uprzejmość czy standard? Kawa, herbata, a nawet alkohol w salonach fryzjerskich
Poza tym, wydarzenie miało też wymiar targowy. W Starym Maneżu ustawiły się stoiska z kosmetykami i narzędziami barberskimi. Nie brakowało osób, które robiły zakupy i korzystały z pielęgnacyjnych porad specjalistów.

Wydarzeniu towarzyszyła swobodna atmosfera. Dzięki wymianie biletów na opaski można było się swobodnie przemieszczać i pomiędzy pokazami odpoczywać na leżakach w ogródku Starego Maneżu. Chętnie korzystano też z baru. Koszt udziału w imprezie wynosił od 299 do 420 zł, dzięki czemu uczestniczyły w niej przede wszystkim osoby z branży, żywo zainteresowane sztuką barberską.

Wydarzenia

Barber Night / V Edition (2 opinie)

(2 opinie)
420 zł
widowisko / show, zlot

Miejsca

Zobacz także

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (57)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Jarmark św. Dominika (27 opinii)

(27 opinii)
jarmark

II Baltic Opera Festival 2024 (1 opinia)

(1 opinia)
33 - 280 zł
opera / operetka, festiwal teatralny

28. Międzynarodowy Festiwal Szekspirowski

70 - 120 zł
Kup bilet
festiwal teatralny

Najczęściej czytane

Sprawdź się

Sprawdź się

W którym popularnym serialu grała Ewa Kasprzyk?