• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Dua Lipa wraca na Openera! Ogłoszono pierwszą dużą gwiazdę

osa
14 listopada 2023, godz. 12:25 
Opinie (80)
Dua Lipa dotrzymała słowa: zagra na Open'er Festival 2024. Dua Lipa dotrzymała słowa: zagra na Open'er Festival 2024.

Obiecała, że wróci i wszystko wskazuje na to, że słowa dotrzyma. Rok temu Dua Lipa nie wystąpiła na Openerze z powodu załamania pogody, ale zapowiedziała, że zagra na festiwalu możliwie szybko. We wtorek organizatorzy ogłosili pierwszą dużą gwiazdę przyszłorocznej edycji i jest nią wyczekiwana Dua Lipa.Użytkownicy naszej aplikacji zostali już o tym powiadomieni
Pobierz aplikację: Android iPhone


Przypomnijmy, że popowa piosenkarka była jedną z największych i najbardziej wyczekiwanych gwiazd zeszłorocznego Openera. Chociaż grała tu już w 2017 roku, to w 2022 jej status i popularność były na zupełnie innym poziomie - wielu fanów kupiło bilety właśnie dla Dua Lipy.

Imprezowe plany festiwalowiczów w ostatniej chwili pokrzyżowała burza: ze względu na załamanie pogody, organizatorzy zadecydowali o przerwaniu trwających koncertów i zarządzili ewakuację z terenu festiwalu. Późnym wieczorem koncerty wznowiono, ale Dua Lipa już nie zagrała. Obiecała jednak, że szybko wróci na Openera. I słowa dotrzymała.

IMPREZY I WYDARZENIA Koncerty pop w Trójmieście

gru 10
Magic Christmas Concert
Kup bilet
gru 5
Paweł Domagała - Narnia Tour
Kup bilet
gru 7
Daria ze Śląska
Kup bilet
gru 17
Zakopower Kolędowo
Kup bilet


- Dua Lipa pierwszą headlinerką Open'era 2024! Obiecała, że wróci. I wraca najszybciej, jak to było możliwe! Widzimy się 4 lipca w Gdyni, na Orange Main Stage - ogłosili organizatorzy we wtorek, 14 listopada. Wynika z tego, że zobaczymy ją w czwartek, w drugi dzień festiwalu.
Bilety na przyszłorocznego Openera dostępne są w cenie od 495 (jednodniowy) do 1039 zł (karnet czterodniowy bez pola namiotowego). Wyprzedały się już bilety "early birds".

Miała być Dua, wyszła lipa. Chaos na Open'erze - burza, ewakuacja, dezinformacja Miała być Dua, wyszła lipa. Chaos na Open'erze - burza, ewakuacja, dezinformacja
osa

Wydarzenia

Open'er Festival 2024 (5 opinii)

495 - 1099 zł
hip-hop, festiwal muzyczny, rock / punk, pop

Zobacz także

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (80)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Wielka Fabryka Elfów (1 opinia)

67 zł

Jarmark Bożonarodzeniowy (38 opinii)

w plenerze, street food, jarmark

Body Worlds Vital - wystawa human body (27 opinii)

65 - 75 zł
Kup bilet
wystawa

Najczęściej czytane

Sprawdź się

Sprawdź się

W ramach jednej z edycji festiwalu młodzi mieszkańcy przygotowali dla uczestników instalację pt.: "Słodycz na Pawilonach". O której edycji NARRACJI mowa?