• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

"Szansa na sukces" była dla nich przepustką do kariery

MG
5 maja 2024, godz. 08:00 
Opinie (37)

Programy typu talent show są doskonałą trampoliną do sukcesu. Występy w telewizji pomagają zyskać popularność, która daje przez chwilę mocną pozycję. Jednym z takich programów jest "Szansa na Sukces", której pierwszy odcinek został wyemitowany 14 listopada 1993 r. Od tego czasu wystąpiło w nim wielu wokalistów z lokalnych stron. Kogo mogliśmy tam zobaczyć?IMPREZY I WYDARZENIA Imprezy w Trójmieście

lip 21
II Baltic Opera Festival 2024: Jaś i Małgosia
Kup bilet
lip 20-25
II Baltic Opera Festival 2024
Kup bilet

Czy znasz kogoś kto wystąpił w programie "Szansa na Sukces"?

Iza Pawletko - absolwentka Państwowego Policealnego Studium Wokalno-Aktorskiego im. Danuty Baduszkowej w Gdyni, obecnie solistka Teatru Muzycznego w tym samym mieście. Aktorka wystąpiła w "Szansie na Sukces" w 2022 r.

Iza zwyciężyła w jednym z odcinków programu "Szansa na Sukces". Jej wykonania utworów "Stu policjantów" oraz "Dziewczyna Szamana" zachwyciło jury, w którym zasiadała Justyna Steczkowska.

Iluzjonista z Gdańska: trzeci raz poszedł do Iluzjonista z Gdańska: trzeci raz poszedł do "Mam talent"

Marta Smuk - Szansa na Sukces:

Kolejną wokalistką, którą możemy oglądać na scenie Teatru Muzycznego, jest Marta Smuk, która w gdyńskim teatrze pojawiała się w spektaklach "Hair" czy "Uwierz w ducha". Dodatkowo jest aktorką dubbingową. W 1995 r. pojawiła się w "Szansie na Sukces", gdzie zaśpiewała piosenkę "Dziwny jest ten świat". Występ ten okazał się dla niej dobrze wykorzystaną szansą.

Justyna Steczkowska - Szansa na Sukces:

Jedną z najsłynniejszych wokalistek, która zasłynęła dzięki programowi, jest Justyna Steczkowska. W 1994 r. Justyna Steczkowska zdobyła zainteresowanie publiczności "Szansa na sukces", w którym urzekła wykonaniem utworu "Boskie Buenos" znanego z repertuaru zespołu Maanam.

Warto wiedzieć, że Justyna studiowała instrumentalistykę (skrzypce) na Akademii Muzycznej w Gdańsku, ale po roku przerwała studia, by skupić się na wokalistyce. Zdawała egzaminy do Studium wokalno-aktorskiego przy Teatrze Muzycznym im. Danuty Baduszkowej w Gdyni i na Wydział Wokalno-Aktorski Akademii Muzycznej w Gdańsku, lecz się nie dostała.


Natalia Szroeder - Szansa na Sukces:

Natalia Szroeder urodziła się w Bytowie, ale wychowała się w kaszubskiej wsi Parchowo. Pochodzi z muzycznej rodziny, jako dziecko grała w teatrze prowadzonym przez swojego tatę, wystąpiła w "Szansie na sukces" w 2011 r. Wykonała utwór "Cicha woda" z repertuaru Maryli Rodowicz. Niedługo po występie w konkursie zrobiła ogólnopolską karierę i wylansowała wiele przebojów.


Tomek Makowiecki - Szansa na Sukces:

Tomek Makowiecki pochodzi z Gdyni. W 2001 r. wygrał odcinek "Szansy na sukces" poświęcony zespołowi Wilki. Wykonał "Son of the blue sky".

Donald Tusk - Szansa na Sukces:

Występ w "Szansie na sukces" ma na koncie też Donald Tusk. Choć w przypadku premiera nie była to droga do muzycznej kariery. Mimo że Donald Tusk lepiej radzi sobie na politycznej scenie niż na muzycznej, to i na tej płaszczyźnie próbował swoich sił. W 1996 r. polityk wystąpił w specjalnym, świątecznym odcinku, w którym zaśpiewał kolędę "Wśród nocnej ciszy".
MG

Miejsca

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (37)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

II Baltic Opera Festival 2024

33 - 280 zł
opera / operetka, festiwal teatralny

Turandot

33 - 280 zł
opera / operetka

Turandot

33 - 280 zł
opera / operetka

Najczęściej czytane

Sprawdź się

Sprawdź się

Który trójmiejski klub został podpalony?