- 1 Mystic Festival bojkotowany (233 opinie)
- 2 Młoda aktorka o odważnym serialu HBO (27 opinii)
- 3 Gwiazdy dopisały w Sopocie (72 opinie)
- 4 Drag queens opanowały 100cznię (91 opinii)
- 5 Tłumy na Trójmiejskim Marszu Równości (950 opinii)
- 6 Świętuj Dzień Dziecka z Trojmiasto.pl (13 opinii)
Tornado? Apokalipsa? Nie, to plan filmowy zagranicznego serialu
18 maja kręcono sceny na ul. Bernadowskej. Na potrzeby pracy zamknięto ją dla ruchu i odpowiednio "ucharakteryzowano".
Trójmiasto w ostatnich tygodniach przeżywa prawdziwe filmowe oblężenie: kilka ekip kręciło albo nadal kręci nowe produkcje. Tym razem pokazujemy plan popularnego niemieckiego serialu "Sloborn". Trwają właśnie zdjęcia do trzeciego sezonu - Trójmiasto kolejny raz "gra" tu walczącą z epidemią wyspę na Morzu Północnym.
Chcesz wystąpić w filmie? Tu szukają statystów
Ostatnie tygodnie były dla trójmiejskich kinomanów bardzo udane. To właśnie tutaj w kwietniu kręcono pierwszą część "Kolorów zła", zaś w maju przyjechały ekipy dwóch seriali: "Zatoki szpiegów" (obecnie trwają zdjęcia w Gdyni) oraz "Sloborn".
Widocznie nadmorskie tereny są świetnym filmowym tłem, bo ekipa serialu "Sloborn" gości tu już kolejny raz. Nasze dobrze znane krajobrazy "wystąpiły" już w jego dwóch poprzednich sezonach.
18 maja kręcono sceny na ul. Bernadowskej
Najnowsze kinowe premiery
To jednak nie koniec: serial będzie kręcony jeszcze w kilku innych miejscach przez najbliższy miesiąc. Ekipy filmowej możecie się spodziewać m.in. w centrum Gdyni (okolice placu Kaszubskiego), na Hipodromie w Sopocie oraz w Babich Dołach. Wciąż trwa nabór na statystów: wszystkie informacje dostępne są w tym ogłoszeniu.
Przypomnijmy, że "Sloborn" opowiada o społeczności małej wyspy na Morzu Północnym, którą atakuje śmiercionośny wirus. Seria pokazuje ludzkie dramaty, walkę o przetrwanie i kryzys, z jakim musi zmagać się lokalna ludność w obliczu katastrofy. Pierwsze dwa sezony można obejrzeć na niemieckich platformach streamingowych Apple TV oraz na Netflixie.

Opinie wybrane
-
2023-05-19 13:04
Ciekawa lokalizacja
- 6 2
-
2023-05-19 13:03
Czemu nie ma polskiej wersji? (2)
Chciałem obejrzeć ten serial i się nie da nigdzie. Serial kręcony w Polsce, kręcą 3 sezon i nadal nie ma polskiej wersji. Szkoda.
- 31 9
-
2023-05-19 14:02
a jak kręcili Pana Kleksa w Bułgarii to potem Fronczewski po bułgarsku dialogi kleił?
- 12 11
-
2023-05-19 22:17
była
nazywała się "epidemia tępoty" i była wersją międzynarodową - w tym polską
- 2 0
-
2023-05-20 10:15
Mieszkaniec
Szkoda ze nie posprzątali do końca po sobie.Brudne chodniki i droga w plamach
- 1 2
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.