• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Wielki Kevin na ścianie bloku. Świąteczny mural na Przymorzu

OSA
9 grudnia 2022, godz. 10:35 
Opinie (96)
Najnowszy artykuł na ten temat Co zrobić z choinką po świętach?

Promocja filmów "Kevin sam w domu" i "Strażnicy Galaktyki: Coraz bliżej święta". na fasadzie bloku na Przymorzu

Święta bez Kevina? Dla niektórych to nie do pomyślenia. Moda na ten film trwa nieprzerwanie od trzech dekad i wszystko wskazuje na to, że prędko nie minie: kolejne pokolenia bawi i wzrusza historia małego chłopca, który został na święta sam w domu. W tym roku Kevina obejrzymy nie tylko w Polsacie, ale też na platformie Disney+ i właśnie tę akcję promuje nowy mural przy ul. Chłopskiej 12Mapka w Gdańsku.Świąteczne kiermasze w Trójmieście


Czy widziałe(a)ś film "Kevin sam w domu"?

Od lat w grudniu trwa w mediach ta sama dyskusja: czy Polsat pokaże Kevina w Wigilię? W 2010 r. o mały włos Polaków czekałyby święta bez opowieści o rezolutnym chłopcu przechytrzającym dwóch nie do końca rozgarniętych złodziejaszków. Decyzja władz stacji tak zdenerwowała widzów, że zaczęli słać petycje do stacji i ostatecznie wymusili na niej emisję Kevina. To tylko pokazało, jak ważny jest to film i jak mocno wrósł w świąteczne obyczaje.

W tym roku jednak nie tylko Polsat pokaże "Kevina samego w domu" - także platforma streamingowa Disney+ zaplanowała emisję filmu oraz jego kolejnej części - "Kevin sam w Nowym Jorku". Oprócz tego subskrybenci mogą obejrzeć specjalną krótkometrażową edycję przygód Strażników Galaktyki, którzy ruszają na Ziemię z misją znalezienia niezapomnianego prezentu świątecznego dla Quilla. "Strażnicy Galaktyki: Coraz bliżej święta" światową premierę mieli 25 listopada właśnie na platformie Disney+.

Mural można oglądać przy ul. Chłopskiej 12 na Przymorzu. Bardzo możliwe, że po świętach zastąpi go nowa reklama, więc ci fani Kevina, którzy chcą zobaczyć jego słynną pozę w wielkoformatowej wersji, powinni się pospieszyć.

Zaś ci, którzy chcą przeżyć nietypowy koncert inspirowany właśnie filmem "Kevin sam w domu", mogą 17 grudnia udać się do Ergo Areny. Muzykę kompozytora Johna Williamsa zagra na żywo Royal Symphony Orchestra z towarzyszeniem solistów, chóru i chóru dziecięcego. Na scenie wystąpi łącznie ponad 120 osób. Bilety na "Home Alone in Concert" wciąż można kupić w cenie od 89 zł do 499 zł (bilety vip).
OSA

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (96)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Ogród Świateł (68 opinii)

w plenerze, pokaz

Dubioza Kolektiv

rock / punk

III Bal Równych Szans

bal, imprezy i akcje charytatywne

Najczęściej czytane

Sprawdź się

Sprawdź się

Podczas jubileuszowej X edycji festiwalu w Sopocie, piosenkarz Robert Charlebois wręczył dyrygentowi Henrykowi Debichowi: