• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

HBO kręci serial w Gdańsku. Zdjęcia pod Martwą Wisłą i na Elektryków

Ewa Palińska
12 sierpnia 2021 (artykuł sprzed 2 lat) 
Jednym z miejsc, które posłużą za scenerię do nowo powstającego serialu HBO, zatytułowanego "Trauma", ma być Ulica Elektryków. Jednym z miejsc, które posłużą za scenerię do nowo powstającego serialu HBO, zatytułowanego "Trauma", ma być Ulica Elektryków.

W nocy z czwartku na piątek tunel pod Martwą WisłąMapka, a w poniedziałek Ulica ElektrykówMapka staną się tłem dla akcji nowego serialu HBO, zatytułowanego "Trauma". Gdańszczanie już od kilku dni mają kontakt z ekipą filmową, ponieważ zdjęcia realizowane są na terenie całego miasta.Czy korzystasz z serwisów streamingowych?

Szczegóły produkcji trzymane są w tajemnicy, ale z informacji pojawiających się w naszym raporcie i w internecie, np. ogłoszeń zamieszczanych przez agencję castingową, można i tak dowiedzieć się sporo. Realizowana w Gdańsku "Trauma" ma być serialem kryminalnym opowiadającym o grupie licealistów, którzy w następstwie różnych wypadków, muszą ułożyć sobie życie na nowo. Za produkcję odpowiada studio Telemark, mające na swoim koncie m.in. seriale "Nielegalni", "Pakt" czy "Bez tajemnic".

Zdjęcia do "Traumy" na terenie Gdańska trwają od kilku dni - na ekipę można było natknąć się m.in. w okolicach ul. Garncarskiej - informacje na ten temat czytelnicy zamieścili w Raporcie z Trójmiasta.

11:19 3 SIERPNIA 21 (aktualizacjaakt. 12:22)

Prawdopodobnie kręcony serial na Garncarskiej (25 opinii)

Ktoś wie jaki serial kręcą? Każą nawet na ulicę nie wchodzić bo kamera może złapać
Ktoś wie jaki serial kręcą? Każą nawet na ulicę nie wchodzić bo kamera może złapać

Zamknięcie Rury T2 pod Martwą WisłąO dalszych planach ekipy filmowej dowiadujemy się z komunikatu zamieszczonego na stronie GZDiZ:

- W Gdańsku trwają zdjęcia do nowego serialu HBO pt. "Trauma". W związku z realizacją produkcji filmowej w na jedną noc zamknięta zostanie nitka Tunelu pod Martwą Wisłą w stronę Stogów - czytamy.
Rura T2 zostanie zamknięta dla ruchu w nocy z czwartku na piątek od godz. 22 do godz. 6. Objazd zamkniętego Tunelu będzie możliwy ulicami: Marynarki Polskiej, Jana z Kolna, Wały Jagiellońskie, Podwale Przedmiejskie i Elbląska. Informacja o zamknięciu wyświetlana będzie na tablicach zmiennej treści.

"Najmro" - król złodziei i mistrz ucieczek w filmie reżysera z GdańskaW nocy z czwartku na piątek w plan filmowy zamieni się część tunelu pod Martwą Wisłą, przez droga będzie wyłączona z ruchu. W nocy z czwartku na piątek w plan filmowy zamieni się część tunelu pod Martwą Wisłą, przez droga będzie wyłączona z ruchu.

Serialowa "najlepsza trójmiejska impreza ever" na ulicy ElektrykówOprócz Tunelu pod Martwą Wisłą ekipa "Traumy" gościć będzie także w innych lokalizacjach Gdańska, m.in. na Ulicy Elektryków, czego z kolei dowiedzieliśmy się z ogłoszenia agencji castingowej, szukającej statystów do produkcji HBO.

- W dniach 16 i 17 sierpnia Elektryków w Gdańsku zmieni się w plan filmowy - czytamy w ogłoszeniu, zamieszczonym w jednym z portali społecznościowych. - Będziemy realizować nagrania do nowego polskiego serialu dla platformy streamingowej. Jest to serial obyczajowy opowiadający o życiu młodych ludzi.

Szukamy osób w wieku 18-40 lat - energicznych, ciekawych, pozytywnych ludzi którzy stworzą na planie super klimat.

Potrzebujemy naprawdę bardzo dużej liczby osób, dlatego zachęcamy do zgłaszania się ze znajomymi. Szukamy również prawdziwych par homo/heteroseksulanych. Proszę, przekazujcie info znajomym! Czekamy na Wasze zgłoszenia. Stwórzmy razem najlepszą trójmiejską imprezę ever!

"Sloborn" - niemiecki serial o zarazie kręcony w TrójmieścieSpotkasz na mieście ekipę filmową? Wrzuć informację do naszego raportuDalsze plany ekipy "Traumy" nie są znane, ale jeśli wiązałoby się to z utrudnieniami, GZDiZ ma z wyprzedzeniem informować o tym na swojej stronie internetowej.

Jeśli natomiast wy zobaczycie na ulicach Trójmiasta ekipy filmowe, podzielcie się z nami tą informacją, wrzucając ją do naszego raportu.

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (78)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

ZOO Festiwal

49 - 79 zł
pokaz

The Legend of Rock Symphonic (4 opinie)

159 - 249 zł
rock / punk

Hauser - Rebel With a Cello Tour (16 opinii)

255 - 555 zł
muzyka poważna, rock / punk

Najczęściej czytane

Sprawdź się

Sprawdź się

Zespół Golden Life nagrał utwór pod tytułem: