Wiadomości

Mewa Towarzyska i Sfinks 700. Pojedynek Party Challenge by Desperados


Wystartowały pierwsze Mistrzostwa Polski Twórców Imprez - Party Challenge by Desperados. W imprezowym pojedynku, który rozegra się w sobotę 30 stycznia, zmierzą się dwa kluby z Trójmiasta: Mewa Towarzyska i Sfinks700.Nie ma jednego patentu na rozkręcenie tłumu. Różne imprezy to różne kreacje, brzmienia i emocje. Desperados, marka znana z epickich imprez, która jest sponsorem Party Challenge, daje imprezowiczom szansę doświadczenia tej różnorodności. W Warszawie, Gdańsku, Poznaniu i Krakowie po dwóch przedstawicieli sceny klubowej tych miast spotka się na neutralnym terenie. Tego samego wieczoru zorganizują imprezę - każdy na swój unikalny sposób - i walczyć będą o głosy uczestników.

Kameralna Mewa Towarzyska vs. legendarny Sfinks700

W ubiegłą sobotę, w pierwszym starciu w Warszawie spotkały się reprezentacje kultowego klubu 1500m2 i stołecznego duetu Flirtini. Do kolejnej bitwy, 30 stycznia w Centrum Stocznia Gdańska, staną dwa czarne konie trójmiejskiej sceny klubowej.

Tak się bawią na co dzień w Mewie Towarzyskiej.
Tak się bawią na co dzień w Mewie Towarzyskiej.
Mewa Towarzyska to muzyczno-kulturalne miejsce, zakotwiczone w samym sercu Sopotu. Miejsce, którego klimat tworzą przede wszystkim ludzie, którzy odwiedzają ten klub. Dj'e, którzy grają w Mewie twierdzą, że to właśnie dzięki imprezowiczom miejsce ma tak wyjątkowy, kameralny charakter.

Impreza w Sfinksie700.
Impreza w Sfinksie700.
Z kolei Sfinks700 to pomorska mekka muzyki elektronicznej. Od lat gości czołowych polskich i zagranicznych artystów. To nie tylko przestrzeń klubowa. Od 25 lat to również miejsce spotkań ludzi kultury, sztuki i muzyki.

Kto zwycięży w drugim imprezowym pojedynku pierwszych Mistrzostw Polski Twórców Imprez i wejdzie do Wielkiego Finału? O tym zdecydują uczestnicy imprezy, którzy za pomocą specjalnej aplikacji oddadzą głosy na swoich faworytów.

Impreza jest sztuką

Tym, którzy jeszcze mają jakieś wątpliwości, że polska scena imprezowa w niczym nie ustępuje Londynowi czy Berlinowi, Party Challenge by Desperados udowodni, że tak właśnie jest. W bookingach największych światowych gwiazd sceny klubowej Warszawa, Kraków czy Poznań to obowiązkowe pozycje. Polscy DJ'e regularnie zaś goszczą w najlepszych klubach i na festiwalach w Europie i za oceanem. Efektowne kluby, undergroundowe miejscówki, balans popularnych i alternatywnych brzmień są dowodem na to, że w ciągu ostatnich kilku lat w sztuce imprezowania osiągnęliśmy spektakularny wręcz postęp.

Jak zdobyć zaproszenie?

Na facebookowym profilu Desperadosa trwają konkursy, w których walczyć można o zaproszenia na imprezy Party Challenge. Liczba wejściówek jest ograniczona, więc lepiej się pospieszyć. Komu nie uda się zdobyć biletu na gdańską imprezę, ma jeszcze szansę dostać się na kolejne pojedynki, które odbędą się kolejno w Poznaniu (6.02.) i Krakowie (13.02.).

Szczegóły wydarzenia na party.desperados.com

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Opinie (44) 1 zablokowana

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

04

sierpnia

Octopus Film Festival 2020 Gdańsk, różne lokalizacje

06

sierpnia

Ania Dąbrowska Sopot, Opera Leśna

09

sierpnia

Kwiat Jabłoni Sopot, Opera Leśna

Kultura

Znikająca wystawa trwała pięć minut
Znikająca wystawa trwała pięć minut
Kobieca moda w czasach II wojny światowej
Kobieca moda w czasach II wojny światowej

Kulinaria

Ranking: najlepsze bistra w Trójmieście
Ranking: najlepsze bistra w Trójmieście
Zrób zakupy do własnego pojemnika
Zrób zakupy do własnego pojemnika

    Najczęściej czytane

    Sprawdź się

    Klub będący miejscem spotkań sopockiej bohemy w latach 50. XX w. to: