Wiadomości

stat

Gala Ślubna i Bal Młodych Par w Róży Wiatrów

artykuł sponsorowany
Róża Wiatrów ma duże doświadczenie w organizowaniu wesel i przyjęć weselnych, przygotowuje je bowiem już od 20 lat.
Róża Wiatrów ma duże doświadczenie w organizowaniu wesel i przyjęć weselnych, przygotowuje je bowiem już od 20 lat. www.rozawiatrow.com.pl

Gdyńska restauracja Róża Wiatrów zaprasza na Galę Ślubną i Bal Młodych Par.W Sali Admiralskiej bawić się może nawet 150 osób.
W Sali Admiralskiej bawić się może nawet 150 osób. www.rozawiatrow.com.pl
Natomiast w Sali Kapitańskiej - 70 osób.
Natomiast w Sali Kapitańskiej - 70 osób. www.rozawiatrow.com.pl
Ślub to dla wielu par szczególne wydarzenie, które chcą przeżyć w wyjątkowy sposób. Dlatego właśnie przygotowanie wesela bądź przyjęcia weselnego powinno powierzać się profesjonalistom.

Specjalnie z myślą o parach planujących to ważne wydarzenie słynna gdyńska restauracja Róża Wiatrów przygotowała Galę Ślubną.

- Postanowiliśmy zaprosić najciekawsze salony mody ślubnej, najlepsze wizażystki, najciekawszych DJ-ów i wodzirejów weselnych, a także jubilerów i fotografów ślubnych, by w "naturalnych" warunkach, a więc podczas zaaranżowanego wesela, zaprezentowali się parom, które przygotowują się do ślubu i wyprawienia wesela - mówi Liliana Różańska, współwłaścicielka Róży Wiatrów.

Na Gali obecni będą floryści, cukiernicy, nie zabraknie również ofert pensjonatów i hotelików, mieszczących się w pobliżu restauracji, a w których młoda para może odpocząć po całonocnej zabawie.

Na ten jeden dzień główna sala restauracji zamieni się w salę weselną, gdzie wśród przybranych stołów przechadzać się będą modelki, prezentujące najciekawsze suknie ślubne z najlepszych salonów. Nie zabraknie też pokazu samochodów weselnych.

Wesela i przyjęcia weselne to też jedna z domen Róży Wiatrów, która organizuje je już od 20 lat. - Właśnie z myślą o tych wszystkich parach, które w naszej restauracji wyprawiły przez 20 lat swoje wesele czy przyjęcie weselne, postanowiliśmy zorganizować "Bal Młodych Par" - mówi Liliana Różańska. - Przez te dwie dekady zorganizowaliśmy w Róży Wiatrów kilkaset wesel. Doświadczenie mamy więc ogromne - dodaje.

W trzech dużych salach wciąż zresztą odbywają się zabawy weselne. Młodzi mają do dyspozycji Salę Admiralską na 150 osób, Bursztynową na 80 osób i Kapitańską na 70 osób. Każda wyposażona w klimatyzację i z widokiem na morze.

- Dania oraz napoje bezalkoholowe serwowane są bez ograniczeń, a wszystko to w stałych cenach - od 110 do 170 zł za osobę - wyjaśnia właścicielka Róży Wiatrów.- Do tego para młoda przywitana zostanie od nas bochnem chleba, kieliszkiem szampana i kwiatami - dodaje.

Bal Młodych Par odbędzie się 9 stycznia 2010 r. Wszystkie panie zostaną przywitane kwiatami, na gości będą też czekać wykwintne posiłki i napoje oraz orkiestra i wodzirej. Wstęp kosztuje 100 zł od osoby.

Natomiast Gala Ślubna odbędzie się dzień później, 10 stycznia, od godz. 12 do 18. Wstęp na Galę jest bezpłatny.

Szczegółowe Informacje o Balach pod tel. 058/6200648, na miejscu lub na stronie internetowej Róży Wiatrów
Dodaj zdjęcie do artykułu
Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Tytuł:
Treść:
Autor (opcjonalny):
E-mail (opcjonalny):
Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
zamknij

Opinie (razem: 22)

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

- jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Najnowsze wiadomości

Kalendarz imprez

Zdjęcia z imprez

    Nowe lokale

    Najczęściej czytane