• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

7 typów osób, które spotkamy w kinie. Jesteś jednym z nich?

wro
13 listopada 2022, godz. 13:00 
Opinie (81)
Randka w kinie? Nie ma w tym nic niestosownego, dopóki amory nie staną się ważniejsze od seansu. Randka w kinie? Nie ma w tym nic niestosownego, dopóki amory nie staną się ważniejsze od seansu.

Jakiś czas temu opisywaliśmy z przymrużeniem oka typy osób chodzących do restauracji. To jednak nie jedyne miejsce, w którym odzywają się nasze niekiedy zabawne, a niekiedy irytujące innych przyzwyczajenia. Dzisiaj pod lupę bierzemy kinomaniaków. A ten, kto nie ma na sumieniu żadnego z wymienionych grzeszków, niech pierwszy rzuci popcornem!Repertuar kin w Trójmieście
1. ŚmieszekNa salę kinową:

Wybierając się do kina na film komediowy mamy niemal stuprocentową gwarancję, że na sali znajdzie się on... śmieszek. Jego możliwości wokalne poznamy już w pierwszych minutach filmu, a towarzyszyć nam będą aż do napisów końcowych. Nie ma dla niego zbyt słabych żartów, każdy zasługuje na donośną salwę śmiechu. Zapewniam, że już w połowie seansu zatęsknimy za tradycyjnym śmiechem z puszki.

2. SmakoszKinowe przekąski uważa za ważną, jak nie najważniejszą, część wizyty w kinie. Nieważne, czy idzie na lekki film, przerażający horror, czy łzawy dramat. Każdy z tych gatunków zasługuje na solidne siorbnięcie wygazowanej już coli w finałowej scenie. Na pamięć zna wszystkie zestawy dostępne w multipleksach. Mistrzowsko żongluje też promocjami, by zdobyć dodatkowy kubełek popcornu lub tackę nachosów z sosem serowym w okazyjnej cenie.

7 typów osób chodzących do restauracji. Którym jesteś? 7 typów osób chodzących do restauracji. Którym jesteś?

3. ImprezowiczWyjście do kina to jedynie początek jego pełnego przygód wieczoru. Na salę wpada z paczką znajomych i gdy tylko zgasną światła rozpoczyna sekretną pracę barmana. "Kaśka, tobie z colą?" słychać z pomiędzy foteli. Po chwili wszyscy całe towarzystwo dzierży w dłoniach butelki i kubki z podejrzaną zawartością. Zapach nie pozostawia złudzeń, ale mimo tego imprezowicz czuje się jak agent 007, któremu udało się z powodzeniem wykonać tajną misję.

4. KrytykWprawdzie nie miał okazji jeszcze zobaczyć filmu na który się wybrał, ale już wie, że scenariusz jest beznadziejny, gra aktorska do kitu, a reżyseria pozostawia wiele do życzenia. Nic nie jest w stanie go zaskoczyć ani pozytywnie (w końcu jest krytykiem), ani negatywnie, bo przecież tego właśnie się spodziewał. Zdumiewa go jedynie własna nieomylność.

Popcorn - dla jednych nieodłączny element wizyty w kinie, dla innych jego największa zmora. Popcorn - dla jednych nieodłączny element wizyty w kinie, dla innych jego największa zmora.

5. Wewnętrzne dziecko


Swoje wewnętrzne dziecko rozpieszcza wspólnymi wyprawami do kina. Zdaje się nie zauważać, że oprócz niego na sali znajdują się dwie szkolne wycieczki i chmara kilkulatków. Z wypiekami na twarzy ogląda wszystkie nowe filmy Disneya i Pixara, choć nie pogardzi też ekranizacją Muminków. Szkoda tylko, że najfajniejsze filmy puszczają przed południem. Co oni, powariowali?

6. GadułaKażda ciekawa scena musi zostać skomentowana, najlepiej na bieżąco, bo potem przecież wyleci z głowy. A w tych mniej dynamicznych momentach chętnie opowie swojemu towarzyszowi, co w pracy, co u Kaśki i co jadł dzisiaj na obiad. Wszystko to oczywiście "szeptem", żeby nikomu nie przeszkadzać. Na pewno!

Nie wiesz na co iść do kina? Sprawdź nasze recenzje7. Romantyk"Do kina czy na film?" głosi stary dowcip, który zakłada, że randki w kinie wcale nie mają na celu wspólnego obejrzenia filmu. Nastrojowa muzyka, przyciemnione światła i złudne poczucie anonimowości sprawiają, że niektórym parom w czasie seansu zbiera się na amory. No cóż, nie zawsze wychodzi to tak dyskretnie, jak mogłoby się wydawać...

Który typ cię najbardziej irytuje? A może jesteś jednym z nich? Podziel się refleksjami w komentarzu.
wro

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (81)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Ogród Świateł

w plenerze, pokaz

31. Finału WOŚP

imprezy i akcje charytatywne

Dubioza Kolektiv

rock / punk

Najczęściej czytane

Sprawdź się

Sprawdź się

Widowiskowa kurtyna w szachownicę, deszcz balonów na koniec koncertu oraz zdejmowanie skarpetek na scenie przez artystę były charakterystycznymi elementami podczas koncertu: