Casting w poszukiwaniu małych gigantów


Trwają poszukiwania utalentowanych dzieci, które wezmą udział w trzecim sezonie popularnego programu telewizyjnego "Mali Giganci". W sobotę ekipa produkcyjna zawitała do Gdańska, w którym odbył się precasting.O castingu do programu "Mali Giganci" informowaliśmy w naszym kalendarzu imprez.

"Mali Giganci" to program typu talent show, który polega na wyszukiwaniu młodych, nieoszlifowanych diamentów. Jurorzy szukają utalentowanych wokalnie, tanecznie, akrobatycznie i aktorsko dzieci w wieku od 4 do 12 lat. Przed nami trzecia polska edycja, która na szklanych ekranach zadebiutuje wiosną.

Zanim jednak utalentowane dzieciaki zaprezentują swoje możliwości przed trzyosobowym jury - Agnieszką Chylińską, Sonią Bohosiewicz i Kubą Wojewódzkim - będą musiały przebrnąć przez precastingi.

- Gdybym dostała się dalej, to byłoby to dla mnie wielkie osiągnięcie. Cała klasa trzyma za mnie kciuki. Wiem, że potrafię to zrobić. Będzie to moje spełnienie marzeń. Kiedyś już występowałam w telewizji, ale nie w tak dużym programie - zdradza 11-letnia Ola.
Zainteresowanie jest duże, dlatego ekipa programu musi dokonać selekcji. Pierwsze przesłuchania odbyły się tydzień temu w Katowicach. W sobotę załoga przyjechała do Gdańska, a w niedzielę odwiedzi Warszawę.

- Zdaje sobie sprawę, że być w takim programie to musi być wielkie przeżycie. Można się pokazać z jak najlepszej strony. W sumie chciałabym się bardzo spotkać z Kubą Wojewódzkim - mówi Paulina, 10-letnia uczestniczka precastingu.
Do gdańskiego precastingu, który odbył się w Hotelu Scandic zobacz na mapie Gdańska, zgłosiło się blisko 300 dzieciaków. Tradycyjnie, w sali przesłuchań królował talent wokalny.

Opinie (51) 5 zablokowanych

 • To powinno być zabronione.

  Później jak dziecko odpadnie z programu to będzie miało traumę...bo rodzice się zawiedli, że nie dotrwało do finału. Pranie mózgu biednym dzieciom na potrzebę producenta programu i nabicie pokaźnej sumy na jego rachunek bankowy.

  • 108 12

 • Z Wojewódzkim spotkać? To jest marzenie dziecka?

  Co za rodzice (samotna matka?) wychowywali Pauline katujac ja dennymi programami TV w TVN?

  • 86 14

 • Skretyniałe mamuśki poszły z dziećmi do TVN-u!

  • 84 12

 • Może należy wyłapać te dzieciaki co są na gigancie ?

  nie mylić z kacem gigantem taty. Poziom o którym szkoda mówić, a potem wyrośnie pokolenie debili i innych gwiazd.

  • 43 5

 • Ten narod glupieje...

  Nie wspominajac o takiej Ameryce, ktora nizej chyba upasc nie moze. Dzieci zamiast sie bawic, to katuja jezdzenie na jednym kole, zonglowanie, niczym malpy w cyrku, spelniajac niespelnione ambicje rodzicow. Zamiast z kolegami grac w pilke, rzucac kamieniami, przezywac codziennie cos innego, to "starzy" stoja nad glowa i zmuszaja do perfekcji w gimnastyce. Pozniej ku uciesze gawiedzi musza pajacowac przed kamerami. Ile z nich do czegos dojdzie przez nieodpowiedzialnych rodzicow a ile straci bezpowrotnie dziecinstwo, a moze i cos wiecej? Chory program dla chorych ludzi. Tak to jest jak ameryczka wyznacza trendy. Niech jeszcze zrobia w Polsce Miss 10-cio latek, jak w stanach.

  • 72 3

 • Rodzice

  Rodzice ! nauczcie dzieci, że to ma być tylko dobra zabawa ! Zabawa w teatr, zabawa w koncert, zabawa w taniec. Tylko zabawa ! Nagroda to sprawa tylko uboczna ! Nie produkujcie starych malutkich, nie zabierajcie beztroskiego radosnego dzieciństwa. Nie wkręcajcie swojego wrażliwego dziecka w machinę szoł-biznesu i produkowania pieniędzy dla producenta programu ! Dzieci mają być szczęśliwe !

  • 48 3

 • Opinia do filmu

  Zobacz film Poszukiwanie Małych Gigantów

  Nie zgodzę się z opinią większości

  To nie są skretyniałe matki, tylko kochające marki, które chcą spełniać marzenia dzieci. Jeśli dziecko czegoś bardzo pragnie, dlaczego mamy je ograniczać? Idź, przeżyj przygodę, zdobądź doświadczenie. W dzisiejszych czasach życie to największy casting. Poszłam z moja córka bo bardzo chciała. Dzięki temu dowiedziałam się jak jest odporna na stres. Tylko od pierwszych rozmów trzeba przyjąć, ze jest to tylko kolejna przygoda życiowa, która nie daje szczęścia. Szczęście to przyjaźń, rodzina i zabawa. Moja córka właśnie z takim nastawieniem pojechała, a ja się cieszyłam, ze przywożąc ja do małych gigantów spełniłam jej malutkie życzenie.

  • 19 53

 • Nie mogę tego oglądać

  Biedne dzieci

  • 38 6

 • Opinia do filmu

  Zobacz film Poszukiwanie Małych Gigantów

  "Poszukiwanie Małych Gigantów"?. Ho,ho,ho. Jakis czarny biznez i hyba ktoś tu coś kombinuje...

  a rodziców tego NIE wiedzą.

  • 12 2

 • Opinia do filmu

  Zobacz film Poszukiwanie Małych Gigantów

  Nie zgadzasz się z opinią większości bo masz wyprany mózg przez TV.Terapia dla Ciebie i dla dziecka wskazana.

  • 15 10

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Letnie Brzmienia: Fisz Emade Tworzywo
Letnie Brzmienia: Fisz Emade Tworzywo
muzyka alternatywna
lip 30
piątek, g. 20:00 - 22:00
Gdańsk, Plac Zebrań Ludowych
Letnie Brzmienia: Paweł Domagała
Letnie Brzmienia: Paweł Domagała
pop
lip 30
piątek, g. 18:00
Gdańsk, Plac Zebrań Ludowych
Letnie Brzmienia: Baranovski
Letnie Brzmienia: Baranovski
pop
lip 31
sobota, g. 20:00 - 22:00
Gdańsk, Plac Zebrań Ludowych

Nowe Lokale

Sprawdź się

Sprawdź się

Gdańska konferencja dla twórców internetowych nosiła nazwę: