• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Cytat z Depeche Mode na PPNT. Wyjątkowe życzenia

Patsz
8 maja 2023, godz. 11:30 
Opinie (75)
Hasło było na PPNT przez cały dzień. To życzenia od mieszkanki Gdyni dla ukochanego. Hasło było na PPNT przez cały dzień. To życzenia od mieszkanki Gdyni dla ukochanego.

Mieszkanka Gdyni postanowiła złożyć życzenia urodzinowe swojemu ukochanemu za pośrednictwem hasła w oknach Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego w RedłowieMapka. Pojawił się tam napis "Somebody is You!" nawiązujący do hitu grupy Depeche Mode "Somebody".Jakiego typu życzenia urodzinowe składasz najczęściej?

Skrzyżowanie ul. Stryjskiej i al. ZwycięstwaMapka w Gdyni to miejsce, gdzie często trzeba "odstać swoje" w korku. Jest tu też sporo pieszych, którzy wsiadają do autobusów, trolejbusów czy SKM.

Od lat w oknach stojącego tu budynku PPNT pojawiają się napisy: jedne pozytywne, inne przewrotne, często z dozą ironii i humoru. Pierwsze pojawiły się prawie 10 lat temu, bo w lipcu 2014 r. Zaczęło się od: "Miłego dnia". Później w witrynach systematycznie zaczęły pojawiać się kolejne hasła.

Inicjatywa została nazwana #WhizTalk i zapoczątkowana przez firmę WizzBrand. Choć wyprowadziła się ona już z budynku PPNT, to tradycja jest kontynuowana.Whiztalk: hasło na PPNT nie jest łatwo ułożyćUłożyć hasło nie jest łatwo. Po pierwsze do dyspozycji jest 17 znaków ze spacjami, a po drugie - hasła nie mogą się powtarzać. Muszą być na tyle uniwersalne, by mogła się z nimi identyfikować większa liczba osób.Mają pobudzić do myślenia, czasem prowokować. Właśnie dzięki tym zasadom #Whiztalk wpisał się na stałe w gdyński krajobraz, a nawet dorobił sporego grona fanów, którzy śledzą codzienne hasła nie tylko w oknach, ale także na specjalnym profilu na Facebooku.Tym razem udało się to zrobić, nawiązując do hitu grupy Depeche Mode "Somebody" i układając napis: "Somebody is You!".

Depesze mają się świetnie! Udany zlot fanów Depeche Mode w Podwórko.art Depesze mają się świetnie! Udany zlot fanów Depeche Mode w Podwórko.artCodziennie zmiany haseł na PPNT to już tradycja. Codziennie zmiany haseł na PPNT to już tradycja.

Hasło na PPNT: były też oświadczynyKilka lat temu, także wiosną, za pośrednictwem Whiztalka innemu gdynianinowi udało się z sukcesem oświadczyć.

- Whiztalk jest trochę jak media społecznościowe w wielkim formacie. Od początku jego istnienia miał zachęcać do interakcji i przywoływać uśmiech na twarzach przechodniów. Cieszymy się, że ta formuła tak dobrze działa - podsumowuje niespodziankę Magdalena Malara-Świtońska z Działu Rozwoju i Komunikacji PPNT Gdynia.
Quiz Popularne obiekty Trójmiasta Średni wynik 64%

Popularne obiekty Trójmiasta

Rozpocznij quiz
Patsz

Miejsca

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (75)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Wielka Fabryka Elfów (1 opinia)

67 zł

Jarmark Bożonarodzeniowy (43 opinie)

w plenerze, street food, jarmark

Body Worlds Vital - wystawa human body (38 opinii)

65 - 75 zł
Kup bilet
wystawa

Najczęściej czytane

Sprawdź się

Sprawdź się

Słynny klub muzyki młodzieżowej w Sopocie, który powstał w 1961 r. to: