Wiadomości

stat

Festiwal kolorów z okazji Nocy Świętojańskiej

Festiwal kolorów odbywa się na Placu Zebrań Ludowych. Od godziny 15:00 do późnych godzin nocnych potrwa jego siódma edycja, która jak co roku, przyciągnęła tysiące uczestników. Gwiazdą wieczoru będzie Kayah.Festiwal kolorów co roku przyciąga wielbicieli dobrej zabawy. Potwierdza to dzisiejsza impreza na Placu Zebrań Ludowych, na której spotkamy całe rodziny, pary, grupy przyjaciół i przede wszystkim mnóstwo młodych ludzi, którzy czują się tu jak ryba w wodzie. Pogoda nie zawiodła, a wręcz przeciwnie: słoneczny dzień chyba przyciągnął nawet tych niezdecydowanych. Dowodem jest ogromna kolejka chętnych, która od godziny 15:00 ustawiła się przed głównym i niestety jedynym otwartym wejściem na Plac.

Weekend w Trójmieście: wszystkie wydarzenia


Od 15:00 do 22:30, co godzinę, następują wyrzuty kolorowych pudrów, które tworzą wielobarwną chmurę. Uczestnicy spotkania wiedzą, że warto ubrać rzeczy, których nie boimy się pobrudzić, a wzajemne obsypywanie się pudrem, jest tutaj jak najbardziej na miejscu. Oprócz tego, wiele, zwłaszcza młodych osób trzyma w ręku broszury z napisem "Hug me", czyli "Przytul mnie" i wiele osób chętnie brało udział w tej zabawie. Wzajemne uściski, obsypywanie się kolorowym proszkiem i pozytywne nastawienie uczestników stworzyło na Placu Zebrań Ludowych bardzo przyjazną atmosferę.

Zabawę napędza energiczna muzyka. Wydarzenie rozpoczął DJ Arennie, który wraz z pierwszym wyrzutem kolorów, o godzinie 15:00, rozpoczął autorski set. Kolejno na scenie pojawili się dj Verossi oraz dj LAT. Od 19:00 ropoczyna się część koncertowa. Jako pierwszy pojawi się raper B.R.O. Natomiast o 20:15 wystąpi Kayah. Po niej zagra zespół Route 11. Wstęp na całe wydarzenie jest bezpłatny.

Partnerem tytularnym wydarzenia jest firma Wawel, która przygotowała dodatkowe atrakcje. Poza tym można wziąć udział w wyścigu w workach lub odpocząć w strefie chillout. Dla uczestników przygotowano również strefę gastronomiczną.

O festiwalu informowaliśmy w naszym kalendarzu imprez oraz w artykule z cyklu Planuj Tydzień.

24

listopada

Morsowanie - Nie myśl tyle ... Gdańsk, Tawerna Klipper

26

listopada

Osiecka, Młynarski, Przybora Gdańsk, Filharmonia Bałtycka

26

listopada

Basia Gdańsk, Stary Maneż

Kultura

Muzyka Hansa Zimmera w Ergo Arenie
Muzyka Zimmera w Ergo Arenie
Nocne spacery po Siedlcach. Narracje
Nocne spacery po Siedlcach. Narracje

Kulinaria

Arco by Paco Pérez: hiszpańska kuchnia z widokiem na Gdańsk
Arco by Paco Pérez: kuchnia z widokiem
Serce do garów. Szefowie kuchni gotowali w szczytnym celu
Kolacja charytatywna "Serce do garów"

Planuj z nami tydzień

Narracje, półmaraton i muzyka Hansa Zimmera. Planuj tydzień
Narracje i muzyka Hansa Zimmera

    Najczęściej czytane

    Sprawdź się

    Cappella Gedanensis wykonuje muzykę: