• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Kizo u Kuby Wojewódzkiego. Widzowie rozczarowani poziomem rozmowy

Mag
4 października 2023, godz. 10:15 
Opinie (166)
Kizo ponownie spotkał się z Kubą Wojewódzkim. Kizo ponownie spotkał się z Kubą Wojewódzkim.

Kizo ponownie zasiadł na kanapie w programie Kuby Wojewódzkiego. Tym razem pretekstem do spotkania była jego nowa płyta "Patocelebryta", ale panowie chętnie rozmawiali też na inne tematy. Nie zabrakło ciętych ripost, opowieści o hedonizmie i typowego dla prowadzącego poczucia humoru. Odcinek jednak podzielił widzów, którzy narzekają na niski poziom rozmowy z gośćmi i żenujące żarty.IMPREZY I WYDARZENIA Imprezy w Trójmieście

Lura - Gdańsk Siesta Festival
wrz'24 21
Lura - Gdańsk Siesta Festival
Kup bilet

Czy uważasz, że obecne wywiady u Kuby Wojewódzkiego są ciekawe?

Satyryczny program Kuby Wojewódzkiego odwiedziło na przestrzeni lat setki znanych postaci ze świata telewizji, muzyki i polityki, nie obyło się też bez kontrowersyjnych influencerów, którzy wiodą prym w internecie.

Talk show ma wielu fanów, którzy co wtorek chętnie siadają przed telewizorem, ale również antyfanów, którzy punktują Wojewódzkiego m.in. za jego mało zabawne lub seksistowskie żarty. Narzekają również, że z roku na rok prowadzący zaprasza coraz mniej interesujące osoby, z którymi trudno rozmawiać na wartościowe tematy.

Mimo to program cały czas pozostaje na antenie TVN, a chętnych, by go zobaczyć, nie brakuje.


Wojewódzki zaprosił influencerówW ostatni wtorkowy wieczór na słynnej sofie zasiadły dwie gwiazdy internetu: Kizo, czyli Patryk Woziński, popularny raper i youtuber z Trójmiasta, a także Remigiusz Wierzgoń, a więc "reZigiusz", jeden z najchętniej oglądanych polskich youtuberów.

Przypomnijmy, że Kizo to jeden z bardziej kontrowersyjnych trójmiejskiej raperów, o którym głośno jest w całym kraju. Promowane w jego utworach podejście do życia, oparte o imprezy, narkotyki i kobiety, przypadło do gustu wielu młodym ludziom.

Kizo szybko przeniósł swoją działalność na poziom biznesowy: stworzył linię ubrań "MTS", markę produktów spożywczych oraz nagrał internetowy serial "Moda i sukces". Wkrótce ma otworzyć swoją restaurację z burgerami w gdańskim food hallu Montownia.

  • Kizo u Kuby Wojewódzkiego
  • Kizo ponownie spotkał się z Kubą Wojewódzkim.
  • Kizo ponownie spotkał się z Kubą Wojewódzkim. Na kanapie zasiadł także popularny youtuber Remigiusz Wierzgoń, czyli "reZigiusz".

Kizo po raz drugi u WojewódzkiegoW programie emitowanym przez stację TVN pojawiał się po raz drugi. Jego ostatnia wizyta miała związek z promocją nowego albumu, pt. "Patocelebryta". Nowa płyta jest aktualnie najpopularniejszym krążkiem w Polsce i pokryła się już podwójną platyną wg. OLIS. W trakcie sprzedaży jest też trasa koncertowa po wielu miastach w kraju m.in. w Gdańsku (są jeszcze bilety).

Nic więc dziwnego, że to kolejna wizyta Kizo w programie - pierwsza przyniosła sporą oglądalność i do dziś jest często wspomniana przez widzów m.in. na TikToku. Podczas wtorkowego odcinka trójmiejski raper ponownie był sobą i bez ogródek opowiadał o swoim podejściu do życia.

Np. na pytanie, "czy czytał kiedykolwiek jakiś erotyk?", odpowiedział: "nie, ale dużo oglądałem".

Tego jeszcze nie było. Kizo stworzył serial o... sobie Tego jeszcze nie było. Kizo stworzył serial o... sobie
Pojawiła się też dwuznaczna odpowiedź na pytanie o to, "jaki nominał musi mieć banknot, by artysta chciał się po niego schylić". Kizo nie krępował się odpowiedzieć, że w sumie... schyli się po każdy, ale zapytał, czy banknot będzie zwinięty.


Widzowie podzieleni: sporo głosów na "nie", ale fani bronią Kiza


Nie wszyscy widzowie docenili taki dobór gości. Na Facebooku Wojewódzkiego i TVN zaroiło się od negatywnych komentarzy internautów rozczarowanych poziomem ostatniej rozmowy.

- Kizo - powód, dla którego pierwszy raz wyłączyłem telewizor na programie Kuby Wojewódzkiego. Lubię się pośmiać, ale takiego prostactwa nie zniosę.
- Jedyny odcinek, w którym wołałem reklamy. Panie Kubo... coś Pan zaprosił do tego odcinka? Czy już wartościowi ludzie nie chcą przyjść?
- Sorry Kuba, ale jak lubię Twój cięty język, to tu właziłeś w d**ę panu Kizo...

Były jednak też przychylne opinie, głównie od fanów:

- Kozi i Rezi spoko goście;
- Super odcinek, od śmiechu bolały mnie boki;
- Fajny ten młody człowiek, taki sympatyczny, normalny i robi niezwykłe rzeczy dla dzieci.

Oglądaliście ostatni odcinek programu Wojewódzkiego? Jak wam się podobał?

Mag

Wydarzenia

Kizo - Patocelebryta (4 opinie)

109 zł
hip-hop

Zobacz także

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (166)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Wielka Fabryka Elfów (1 opinia)

67 zł

Jarmark Bożonarodzeniowy (43 opinie)

w plenerze, street food, jarmark

Body Worlds Vital - wystawa human body (38 opinii)

65 - 75 zł
Kup bilet
wystawa

Najczęściej czytane

Sprawdź się

Sprawdź się

Debiutancka powieść Pawła Huelle to: