• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
Skopiowano

Kwiaty na Dzień Mamy 2022. Jakie kwiaty na Dzień Matki?

Klaudia Cichocka
12 maja 2022 
Opinie (2)
Jakie kwiaty na Dzień Matki? Jakie kwiaty na Dzień Matki?

Jakie kwiaty na Dzień Matki? Róże, lilie, tulipany... kwiaty na Dzień Mamy to niezawodny pomysł na prezent. Najlepiej sprawdzi się ulubiony gatunek. Nie wiesz, jakie kwiaty lubi twoja mama? Sprawdź popularne propozycje kwiatów na Dzień Mamy.

Tu znajdziesz kwiaty na Dzień MamyKwiaty na Dzień Mamy - jakie kwiaty na Dzień Matki?Kwiaty na Dzień Mamy to pomysł na prezent popularny nie tylko wśród dorosłych, ale również młodszych dzieci. Wiele pociech chętnie zbiera kwiaty łąkowe i ogrodowe tworząc niepowtarzalny bukiet. Tulipany, narcyzy, hiacynty czy stokrotki - do dziecięcych bukietów trafiają kwiaty wiosny pokrywające trawniki i łąki.

Kwiaty na Dzień Mamy to również popularny prezent wśród dorosłych dzieci. Cięte, w bukiecie, a może w doniczce? Jakie kwiaty na Dzień Matki wybrać?

Co kupić na Dzień Mamy? 12 pomysłów na prezent na Dzień Mamy 2022Kwiaty na Dzień Mamy: różeKlasyczne, eleganckie i ponadczasowe. Róże na Dzień Matki to dobry pomysł na prezent. Wybierz kwiaty w ulubionym kolorze twojej mamy albo kieruj się zasadą znaczenia kolorów, np. czerwone symbolizują miłość.

Popularne propozycje kwiatów na Dzień Mamy to np. tulipany Popularne propozycje kwiatów na Dzień Mamy to np. tulipany

Kwiat na Dzień Matki: tulipanNiezawodne na każdą okazję. Tulipany to jedne z kwiatów najmocniej kojarzących się z wiosną. Sprawdzony gatunek kwiatów na Dzień Mamy - kolorowe i radosne wprowadzają powiew świeżości we wnętrzu.

Kwiaty na Dzień Mamy: gerberyGerbery zachwycają bogactwem kolorów i trwałością. Kwiaty na Dzień Mamy, które utrzymają piękny wygląd w wazonie nawet przez 2-3 tygodnie. Wspomnienie Dnia Matki 2022 zostanie z twoją mamą na długo.

Kwiaty na Dzień Matki - propozycje Kwiaty na Dzień Matki - propozycje

Kwiatek na Dzień Matki: goździkKwiaty na Dzień Mamy, które dużą popularnością cieszą się m.in. w Stanach Zjednoczonych. W Polsce goździki częściej wybieramy na Dzień Kobiet. Intensywne kolory kwiatów w połączeniu z delikatną zielenią łodygi tworzą wyjątkowy charakter goździków. Sprawdzą się samodzielnie, ale również jako element dużego bukietu.

Kwiaty na Dzień Mamy: bukiet kwiatówBukiet kwiatów na Dzień Mamy to chętnie wybierana propozycja. Małe i duże, wielobarwne i stonowane, wesołe i eleganckie... kompozycja może oddać wyjątkowy charakter twojej mamy. Jaki bukiet na Dzień Matki? W kwiaciarni florysta skomponuje mieszankę kwiatów z przybraniem na życzenie. Warto skorzystać z wiosennych kwiatów, które często przywołują wiele wspomnień. Mieszkasz daleko i nie uda ci się odwiedzić mamy? Wyślij bukiet pocztą kwiatową.

Bukiety na Dzień Mamy to dobry pomysł na prezent Bukiety na Dzień Mamy to dobry pomysł na prezent

Kwiaty na Dzień Mamy: kwiat w doniczceA może kwiaty w doniczce albo do ogrodu? Jeżeli mama lubi opiekować się roślinami uzupełnij jej kolekcję nowym nabytkiem. Popularnością na różne okazje cieszą się storczyki czy skrzydłokwiaty. Wśród roślin zielonych warto również zwrócić uwagę na gatunki takie jak zamiokulkas zamiolistny, monstera delicios czy drzewko bonsai.

Kwiaty na Dzień Matki - jakich kwiatów nie dawać?Jakich kwiatów nie dawać na Dzień Matki? Unikaj gatunków jednoznacznie kojarzących się ze smutnymi okazjami, np. chryzantem czy kalii. Wielu florystów radzi również, żeby unikać kwiatów w kolorze żółtym (symbolizują zazdrość) oraz fioletowym (symbolizują smutek i żałobę). Warto jednak patrzeć na znaczenie kolorów z dystansem. Jeżeli twoja mama chętnie sięga po żółte czy fioletowe tulipany, nie wahaj się i postaw na ulubiony kolor.

Kwiaty z okazji Dnia Matki - jak wręczać kwiaty?Jak wręczać kwiaty? Wystarczy zachować kilka prostych zasad.

 1. Zanim podasz bukiet zdejmij folię i papiery ochronne.
 2. Pamiętaj, żeby trzymać bukiet w lewej ręce, a prawą zostawić wolną do przywitania. W chwili przekazania trzymaj jednak bukiet w prawej.
 3. Wręcz bukiet albo pojedynczą roślinę kwiatami do góry.

Jak wręczać kwiaty doniczkowe? Pamiętaj, żeby zdjąć cenę oraz folię ochronną. Dobierz osłonkę na doniczkę, która zapewni ochronę przed brudzeniem i rozsypywaniem ziemi.

Opinie (2)

 • Moja mama lubi mieszane bukiety, w których jest wszystko i róże i zieleninka i gożdzik i kolorowe zamówię jej jakiś bukiet przez pocztę kwiatową, na pewno będzie zadowolona

  • 0 0

 • Po

  prostu kwiaty wdzięczne takie jakie lubi każda mama i każde dziecko wie po prostu jakie kwiaty uwielbia jego matka.

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

762. Jarmark św. Dominika

jarmark

Kosmopark - wystawa dla dzieci

wystawa, warsztaty, pokaz

Letnie brzmienia - Sobel

hip-hop, pop

Nowe Lokale

Konkursy

Bilet do kina Cinema1

10 podwójnych zaproszeń
Bilet do kina Cinema1

Sprawdź się

Sprawdź się

Jeden z gdyńskich klubów nosi nazwę od imienia postaci z tragedii Williama Szekspira. O jaki klub chodzi?