Wiadomości

stat

To będą największe otrzęsiny w Trójmieście

Podczas Trójmiejskiej Integracji Studenckiej bawić można się jednego wieczora w dziewięciu sopockich klubach. Impreza adresowana jest do żaków wszystkich kierunków i uczelni.
Podczas Trójmiejskiej Integracji Studenckiej bawić można się jednego wieczora w dziewięciu sopockich klubach. Impreza adresowana jest do żaków wszystkich kierunków i uczelni. fot. facebook.com/makahikisopot

Jednego wieczoru w dziewięciu sopockich klubach odbędzie się największa impreza studencka w mieście. Trójmiejska Integracja Studencka startuje w czwartek o godz. 20.Trójmiejska Integracja Studencka odbędzie się w tym roku po raz piąty. Od początku organizuje ją dwójka przyjaciół, którym brakowało w Trójmieście jednej, wielkiej imprezy otrzęsinowej. Podczas ich wydarzenia jednego wieczora bawią się tłumy żaków - rekord został pobity dwa lata temu, gdy w TIS udział wzięło pięć tysięcy osób.

- Dotychczas jedyną możliwą opcją otrzęsin były imprezy w niewielkich studenckich klubach, które nie dość, że nie były w stanie pomieścić dużej liczby osób, to w dodatku uczestnicy tych wydarzeń mogli spotkać na nich wyłącznie osoby ze swojego kierunku. Nam udało się stworzyć przestrzeń, gdzie wszyscy studenci mogą czuć się równi. Nie ma tu podziałów na kierunki, wydziały czy uczelnie publiczne i niepubliczne - mówi Radosław Lamk, jeden z organizatorów.
Pomysł na TIS jest prosty. Jednego wieczoru w dziewięciu sopockich klubach rusza studencka impreza. Wejściówkę wystarczy kupić raz przed wejściem do wybranego lokalu - za 20 zł uczestnik dostaje opaskę, dzięki której ma wstęp do każdego z dziewięciu miejsc. W tym roku w imprezie uczestniczą: Dream Club, Makahiki, TAN, Zła Kobieta, Ego, Libation, Sztos, SQRdot oraz Na Drugą Nóżkę.

- Wszystko odbywa się w angielskiej formule clubbingu, czyli na zasadzie przemieszczania się klubowiczów pomiędzy wieloma klubami jednej nocy. Sopockie lokale są w stanie pomieścić bardzo dużą liczbę osób, tak więc nie ma problemów ze sporymi kolejkami po bilety i ściskiem, jaki panuje na tradycyjnych imprezach wydziałowych otrzęsin - dodaje Lamk.
Jak zapowiadają organizatorzy, w każdym klubie przygotowano inny program muzyczny i specjalne promocje na barze. Imprezy startują w czwartek o godz. 20 i potrwają aż do zamknięcia lokali wczesnym rankiem.

- Wejściówki kupić można nie tylko na legitymacje studenckie, ale także na dowody osobiste. Z doświadczenia jednak wiemy, że na Trójmiejskiej Integracji Studenckiej bawią się w 90 proc. studenci - kończy Lamk.

Tak wyglądała impreza dwa lata temu.

Opinie (78) 9 zablokowanych

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

27

stycznia

Pink Floyd History Gdynia, Gdynia Arena

30

stycznia

Alicja Majewska - Żyć się chce Gdańsk, Filharmonia Bałtycka

02

lutego

Koncert karnawałowy Swing &... Gdańsk, Filharmonia Bałtycka

Kultura

Słynny Cirque du Soleil ponownie w Ergo Arenie
Cirque du Soleil wkrótce w Ergo Arenie

Kulinaria

Dokąd na gorącą czekoladę w Trójmieście?
Dokąd na gorącą czekoladę?
Kulinarne postanowienia na 2020 rok
Kulinarne postanowienia na 2020 rok

Planuj z nami tydzień

Urodziny Heweliusza, Pink Floyd i Metallica. Planuj tydzień
Planuj tydzień: Pink Floyd, Hevelianum

    Najczęściej czytane

    Sprawdź się

    Konkurs Literacki Miasta Gdańska nosi imię: