Wiadomości

stat

To będą największe otrzęsiny w Trójmieście

Podczas Trójmiejskiej Integracji Studenckiej bawić można się jednego wieczora w dziewięciu sopockich klubach. Impreza adresowana jest do żaków wszystkich kierunków i uczelni.
Podczas Trójmiejskiej Integracji Studenckiej bawić można się jednego wieczora w dziewięciu sopockich klubach. Impreza adresowana jest do żaków wszystkich kierunków i uczelni. fot. facebook.com/makahikisopot

Jednego wieczoru w dziewięciu sopockich klubach odbędzie się największa impreza studencka w mieście. Trójmiejska Integracja Studencka startuje w czwartek o godz. 20.Trójmiejska Integracja Studencka odbędzie się w tym roku po raz piąty. Od początku organizuje ją dwójka przyjaciół, którym brakowało w Trójmieście jednej, wielkiej imprezy otrzęsinowej. Podczas ich wydarzenia jednego wieczora bawią się tłumy żaków - rekord został pobity dwa lata temu, gdy w TIS udział wzięło pięć tysięcy osób.

- Dotychczas jedyną możliwą opcją otrzęsin były imprezy w niewielkich studenckich klubach, które nie dość, że nie były w stanie pomieścić dużej liczby osób, to w dodatku uczestnicy tych wydarzeń mogli spotkać na nich wyłącznie osoby ze swojego kierunku. Nam udało się stworzyć przestrzeń, gdzie wszyscy studenci mogą czuć się równi. Nie ma tu podziałów na kierunki, wydziały czy uczelnie publiczne i niepubliczne - mówi Radosław Lamk, jeden z organizatorów.
Pomysł na TIS jest prosty. Jednego wieczoru w dziewięciu sopockich klubach rusza studencka impreza. Wejściówkę wystarczy kupić raz przed wejściem do wybranego lokalu - za 20 zł uczestnik dostaje opaskę, dzięki której ma wstęp do każdego z dziewięciu miejsc. W tym roku w imprezie uczestniczą: Dream Club, Makahiki, TAN, Zła Kobieta, Ego, Libation, Sztos, SQRdot oraz Na Drugą Nóżkę.

- Wszystko odbywa się w angielskiej formule clubbingu, czyli na zasadzie przemieszczania się klubowiczów pomiędzy wieloma klubami jednej nocy. Sopockie lokale są w stanie pomieścić bardzo dużą liczbę osób, tak więc nie ma problemów ze sporymi kolejkami po bilety i ściskiem, jaki panuje na tradycyjnych imprezach wydziałowych otrzęsin - dodaje Lamk.
Jak zapowiadają organizatorzy, w każdym klubie przygotowano inny program muzyczny i specjalne promocje na barze. Imprezy startują w czwartek o godz. 20 i potrwają aż do zamknięcia lokali wczesnym rankiem.

- Wejściówki kupić można nie tylko na legitymacje studenckie, ale także na dowody osobiste. Z doświadczenia jednak wiemy, że na Trójmiejskiej Integracji Studenckiej bawią się w 90 proc. studenci - kończy Lamk.

Tak wyglądała impreza dwa lata temu.

Opinie (78) 9 zablokowanych

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

18

października

Król Gdańsk, Stary Maneż

19

października

Do Nasadzenia Gdańsk, Torus

20

października

Michał Szpak - The Moon Tour Gdańsk, Filharmonia Bałtycka

Kultura

Bardzo udany debiut. Po premierze "Kra, kra, kra, czyli zwierzęta na lodzie"
Bardzo dobry spektakl dla dzieci
Operetta wielce aktualna. O "Karmanioli" w Teatrze Wybrzeże
"Karmaniola" w Teatrze Wybrzeże

Kulinaria

Rodzice małych dzieci w kociej kawiarni. Nie wszyscy szanują regulamin
Rodzice robią problemy w kociej kawiarni
Tutaj studenci zjedzą i wypiją taniej
Tutaj studenci zjedzą i wypiją taniej

Planuj z nami tydzień

Restaurant Week, Budka Suflera, targi motoryzacyjne. Planuj tydzień
Planuj tydzień w Trójmieście

    Najczęściej czytane

    Sprawdź się

    Pierwszym dyrektorem Teatru Wybrzeże był: