Wiadomości

stat

To będą największe otrzęsiny w Trójmieście

Podczas Trójmiejskiej Integracji Studenckiej bawić można się jednego wieczora w dziewięciu sopockich klubach. Impreza adresowana jest do żaków wszystkich kierunków i uczelni.
Podczas Trójmiejskiej Integracji Studenckiej bawić można się jednego wieczora w dziewięciu sopockich klubach. Impreza adresowana jest do żaków wszystkich kierunków i uczelni. fot. facebook.com/makahikisopot

Jednego wieczoru w dziewięciu sopockich klubach odbędzie się największa impreza studencka w mieście. Trójmiejska Integracja Studencka startuje w czwartek o godz. 20.Trójmiejska Integracja Studencka odbędzie się w tym roku po raz piąty. Od początku organizuje ją dwójka przyjaciół, którym brakowało w Trójmieście jednej, wielkiej imprezy otrzęsinowej. Podczas ich wydarzenia jednego wieczora bawią się tłumy żaków - rekord został pobity dwa lata temu, gdy w TIS udział wzięło pięć tysięcy osób.

- Dotychczas jedyną możliwą opcją otrzęsin były imprezy w niewielkich studenckich klubach, które nie dość, że nie były w stanie pomieścić dużej liczby osób, to w dodatku uczestnicy tych wydarzeń mogli spotkać na nich wyłącznie osoby ze swojego kierunku. Nam udało się stworzyć przestrzeń, gdzie wszyscy studenci mogą czuć się równi. Nie ma tu podziałów na kierunki, wydziały czy uczelnie publiczne i niepubliczne - mówi Radosław Lamk, jeden z organizatorów.
Pomysł na TIS jest prosty. Jednego wieczoru w dziewięciu sopockich klubach rusza studencka impreza. Wejściówkę wystarczy kupić raz przed wejściem do wybranego lokalu - za 20 zł uczestnik dostaje opaskę, dzięki której ma wstęp do każdego z dziewięciu miejsc. W tym roku w imprezie uczestniczą: Dream Club, Makahiki, TAN, Zła Kobieta, Ego, Libation, Sztos, SQRdot oraz Na Drugą Nóżkę.

- Wszystko odbywa się w angielskiej formule clubbingu, czyli na zasadzie przemieszczania się klubowiczów pomiędzy wieloma klubami jednej nocy. Sopockie lokale są w stanie pomieścić bardzo dużą liczbę osób, tak więc nie ma problemów ze sporymi kolejkami po bilety i ściskiem, jaki panuje na tradycyjnych imprezach wydziałowych otrzęsin - dodaje Lamk.
Jak zapowiadają organizatorzy, w każdym klubie przygotowano inny program muzyczny i specjalne promocje na barze. Imprezy startują w czwartek o godz. 20 i potrwają aż do zamknięcia lokali wczesnym rankiem.

- Wejściówki kupić można nie tylko na legitymacje studenckie, ale także na dowody osobiste. Z doświadczenia jednak wiemy, że na Trójmiejskiej Integracji Studenckiej bawią się w 90 proc. studenci - kończy Lamk.

Tak wyglądała impreza dwa lata temu.

Opinie (78) 9 zablokowanych

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

20

maja

24

maja

Delfinalia 2019 Gdynia, Molo Południowe

01

czerwca

Chris Botti Sopot, Opera Leśna

Kultura

Kulinaria

Krepy, pankejki i naleśniki. Naleśnikarnie w Trójmieście
Ciekawe naleśnikarnie w Trójmieście
Nowe lokale: makaron, krepy i Hawaje
Nowe lokale: makaron, krepy i Hawaje

Planuj z nami tydzień

Planuj tydzień: przed nami czas pełen atrakcji
Planuj tydzień: czas pełen atrakcji

Wygraj bilety,
sprawdź nasze konkursy

    Najczęściej czytane

    Sprawdź się

    Gdański Teatr Szekspirowski jest organizatorem: