Wiadomości

stat

Wesoły autobus, czyli mobilny klub na kółkach

artykuł sponsorowany
Impreza w autobusie to nowa moda w Trójmieście.
Impreza w autobusie to nowa moda w Trójmieście. mat. prasowe

Pępkowe, rozwodowe, kawalerskie, a nawet szybkie randki - czyli nowa moda na imprezy w autobusie Go Party Bus, gdzie zabawa kręci się całą drogę. Tylko od imprezowiczów zależy, gdzie zaczną i gdzie (i jak) skończą.Wnętrze autobusu zmienia się w zależności od rodzaju imprezy.
Wnętrze autobusu zmienia się w zależności od rodzaju imprezy. mat. prasowe
Autobus zabierze nas z wyznaczonego miejsca.
Autobus zabierze nas z wyznaczonego miejsca. mat. prasowe
Impreza w autobusie? Dlaczego nie. Od jakiegoś czasu ta forma zabawy to nowa moda w Trójmieście. Kolorowy autobus marki Mercedes O 307, przyjedzie tam gdzie tego sobie zażyczymy.

- Nasz autobus posiada coraz większą i szybko rosnącą grupę sympatyków i jest świetnym sposobem na spędzenie różnych form imprez w grupie znajomych i nie tylko. Jesteśmy otwarci na nowe propozycje, nie ma imprezy której nie zorganizujemy - wyjaśnia Wojciech Śliwowski, z Go Party Bus.

Najczęściej autobus jest wynajmowany na wieczory kawalerskie i panieńskie. Ale gościły w nim też imprezy urodzinowe, rozwodowe, firmowe czy nawet pępkowe. To profesjonalnie przystosowany imprezowy autobus, wyposażony we wszystko, co niezbędne do zorganizowania super zabawy: profesjonalne nagłośnienie, bar, efekty świetlne i dymne oraz wyjątkowy klimat. Nawet wystrój autobusu zależy od rodzaju imprezy.

- Maksymalnie w autobusie może się bawić 30 osób. W środku siedzenia są ustawione bokiem jak w limuzynie. Mamy też miejsce do tańczenia. Co ważne w klubach, gdzie drinki tanie nie są, a za wejście też trzeba płacić, u nas alkohol dostarczany jest przez samych klientów, my go tylko serwujemy na zasadzie openbaru - wyjaśnia Wojciech Śliwowski.

Jak wygląda impreza w autobusie? Zabawa zaczyna się od spotkania w wyznaczonym przez imprezowiczów miejscu, gdzie przyjedzie GoPartyBus.

- Często szczególnie na wieczorach kawalerskich robimy niespodzianki. Autobus może być np. nagle skontrolowany przez... patrol policji. Po wejściu do autobusu legitymują imprezowiczów. Konsternacja bywa spora, ale za chwilę, wszyscy, także pseudo policjanci dobrze się bawią. Potem odwozimy każdego na zasłużony odpoczynek - zapowiada Wojciech Śliwowski.

Ale można się też przenieść w mafijny klimat Chicago lat 60-tych. Cały czas imprezę będzie nadzorował boss mafii, który zna wszystkich i pokaże nieznane miejsca w Trójmieście. Na koniec zawiezie imprezowiczów do nikomu nie znanej "pralni", gdzie zorganizowane jest nielegalne kasyno.

Idealnym pomysłem jest wynajęcie autobusu na nadchodzące Andrzejki, Halloween czy Sylwestera. Można sobie zapewnić imprezę nieco taniej. Na stronie internetowej Go Party Bus organizowane są on - line aukcje.

Szczegóły imprez oraz cennik na stronie Go Party Bus, a także na Facebooku
.
artykuł sponsorowany
Dodaj zdjęcie do artykułu

Opinie (63)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

- jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Najnowsze wiadomości

Kalendarz imprez

kalendarz

Zdjęcia z imprez

    Nowe lokale

    Najczęściej czytane