Wiadomości

stat

Weź udział w castingu i zagraj w "Pamiętnikach z wakacji"

Casting do seriali paradokumentalnych

"Dlaczego Ja", "Trudne sprawy" czy "Pamiętniki z wakacji" to tylko niektóre tytuły bardzo popularnych ostatnimi czasy paradokumentów. Jeżeli chciałbyś wziąć udział w takiej produkcji i zaistnieć na szklanym ekranie - masz na to duże szanse. Wystarczy, że zgłosisz się na gdański casting, który potrwa do 20 sierpnia.Czy lubisz seriale paradokumentalne?

tak, uwielbiam i na bieżąco śledzę wszystkie produkcje 11%
raczej tak, zdarza mi się obejrzeć 15%
nie wiem, nie mam pojęcia co to za seriale 2%
raczej nie, ale bywają zabawne 22%
nie, to kompletny obciach 50%
zakończona Łącznie głosów: 779
Lubisz historie paradokumentalnych seriali i chciałbyś spróbować swoich sił na planie? W gdańskim Hotelu Scandic właśnie trwa casting na role w tego typu produkcjach. Jedyne co musisz zrobić, to przyjść, wypełnić ankietę i odegrać krótką improwizowaną scenkę przed jurorami.

- Wszyscy uczestnicy odgrywają dokładnie taką samą scenkę. Historia jest dość specyficzna. Kandydaci wcielają się w osoby przesłuchiwane przez policję. W zależności od wieku, uczestnicy odgrywają rolę matki albo siostry. Sprawdzamy przede wszystkim czy ktoś jest bardziej temperamenty czy raczej stonowany, spokojny - zdradza Patrycja Ścisłowska z Tako Media.
Producenci seriali poszukują osób do różnych seriali, m.in.: "Dlaczego Ja", "Trudne sprawy", "Pamiętniki z wakacji", "Sekrety sąsiadów" czy "Dzień, który zmienił moje życie". Zwycięzcy castingów trafią do wielkiej bazy aktorów Tako Media, a następnie będą dobierani bezpośrednio do pasującej roli w danym serialu.

- W momencie, kiedy pojawi się rola dla odpowiedniej osoby znajdującej się w bazie, wówczas kontaktujemy się bezpośrednio z takim kandydatem. Tak naprawdę nie potrafimy już teraz powiedzieć uczestnikom, w jakim serialu i w którym odcinku wystąpią, gdyż dobieramy to na bieżąco - dodaje.

Większość osób biorących udział w castingu najchętniej widziałoby się w jednej z ról w serialu "Pamiętniki z wakacji". Nagrodą - oprócz oczywiście ciekawej przygody - jest bilet do jednego z hiszpańskich kurortów, w którym toczą się losy bohaterów.

- Planujemy kolejną produkcję nagrywaną w Hiszpanii, która będzie bardzo podobna do kultowych "Pamiętników z wakacji". Dlatego też, szukamy również osób, które nie boją się wystąpić w stroju kąpielowym czy poświęcić pięciu dni na wyjazd do Hiszpanii na plan zdjęciowy. To jest casting skierowany tak naprawdę do wszystkich, nie tylko nastolatków, ale również do osób trochę starszych. Takich ról do obsadzenia jest najwięcej, a osób w bazie najmniej. Mile widziane są osoby w wieku 30, 40, 50, a nawet powyżej 60 lat - zakończyła Ścisłowska.

Castingi na role do paradokumentalnych seriali odbywają się w Hotelu Scandic Gdańsk przy ul. Podwale Grodzkie 9 zobacz na mapie Gdańska. Najbliższe castingi zostaną przeprowadzone w środę (19 sierpnia, w godz. 9-16) oraz w czwartek (20 sierpnia, w godz. 11-18).

Opinie (102)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

27

stycznia

Pink Floyd History Gdynia, Gdynia Arena

02

lutego

Koncert karnawałowy Swing &... Gdańsk, Filharmonia Bałtycka

02

lutego

Kasia Kowalska - zmiana ter... Gdańsk, Stary Maneż

Kultura

Słynny Cirque du Soleil ponownie w Ergo Arenie
Cirque du Soleil wkrótce w Ergo Arenie

Kulinaria

Dokąd na gorącą czekoladę w Trójmieście?
Dokąd na gorącą czekoladę?
Kulinarne postanowienia na 2020 rok
Kulinarne postanowienia na 2020 rok

Planuj z nami tydzień

Urodziny Heweliusza, Pink Floyd i Metallica. Planuj tydzień
Planuj tydzień: Pink Floyd, Hevelianum

    Najczęściej czytane

    Sprawdź się

    Festiwal Narracje odbywa się: