• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport

Wielkanocne warsztaty dla dzieci i wiosenne prezenty w Alfa Centrum

31 marca 2023 (artykuł sprzed 1 roku) 
Opinie (2)
Warsztaty wielkanocne dla dzieci, prezenty, swojskie jedzenie. To wszystko w Alfa Centrum, 1 i 2 kwietnia. Warsztaty wielkanocne dla dzieci, prezenty, swojskie jedzenie. To wszystko w Alfa Centrum, 1 i 2 kwietnia.

Eko warsztaty dla dzieci, akcja rozdawania prezentów oraz targ żywności - to wszystko czekać będzie w Alfa Centrum w dniach 1 i 2 kwietnia. Tuż przed Wielkanocą galeria organizuje weekend atrakcji, które będą doskonałą okazją do rodzinnego spędzenia czasu, wyboru lokalnych produktów na świąteczny stół, a także otrzymania wiosennych podarunków.Pierwszy weekend kwietnia w Alfa Centrum Gdańsk przebiegać będzie pod znakiem wiosny i przygotowań do Wielkanocy. W dniach 1-2 kwietnia centrum przygotowało kilka atrakcji zarówno dla dorosłych jak i dzieci

Wielkanocne rękodziełoNa najmłodszych czekać będą ekologiczne warsztaty kreatywne. Animatorki zaproszą dzieci oraz ich rodziców do wspólnego wykonywania wiosennych i wielkanocnych ozdób, takich jak m.in. wianki czy pisanki. Będą to dekoracje w stylu eko, dzięki czemu dzieci poznają przy okazji zagadnienia ekologii, a następnie będą mogły zabrać swoje dzieła ze sobą, by udekorować nimi dom na Święta. Udział w warsztatach jest bezpłatny.

- Zapraszamy całe rodziny na spędzenie tego przedświątecznego czasu razem z nami. Przy okazji przygotowań do Świąt można będzie na chwilę zatrzymać się i wziąć udział we wspólnej zabawie. Różnego rodzaju kreatywne aktywności zawsze wzbudzają wśród dzieci dużo frajdy
i wywołują wiele uśmiechów na ich twarzach. Nie zapomnieliśmy również o dorosłych. Dla nich też przygotowaliśmy niespodzianki - mówi Lech Polański, Shopping Centre Director, Alfa Centrum Gdańsk.


Bon od Alfa CentrumPrzez cały weekend w centrum odbędzie się specjalna akcja, w ramach której można będzie otrzymać od galerii prezent. Osoby, które zrobią zakupy za minimum 150 zł, zapiszą się do Alfa Bonus Club i zgłoszą się na stoisko promocyjne, będą mogły odebrać podarunek, jakim będzie wiosenny kwiat w doniczce. Wszystkie osoby należące do programu lojalnościowego ucieszy z pewnością również akcja podwajania punktów na Wielkanoc.

W dniach 1-9 kwietnia za każdą wydaną złotówkę w Alfa Bonus Club naliczy się nie jeden, a dwa punkty, dzięki czemu różne nagrody dostępne w ramach programu, można będzie otrzymać dwa razy szybciej.

Spacjały na Targu WujaszkówKażdy, kto lubi lokalne wyroby i dobrej jakości żywność będzie mógł zajrzeć na Targ Wujaszków. Jarmark otwarty zostanie już 30 marca i potrwa do 7 kwietnia. Wystawcy zaoferują domowe, naturalne wyroby takie jak tradycyjne chleby, własnego wypieku ciasta, oscypki i sery, kiełbasy i wędliny własnej produkcji czy miody. Oprócz produktów polskich można będzie otrzymać również specjały z zachodu, takie jak baklawa, chałwa i oliwki. Targ Wujaszków będzie doskonałą okazją, by zrobić zapasy do wielkanocnego koszyczka oraz świąteczny stół.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Wydarzenia

Wielkanocne warsztaty dla dzieci (1 opinia)

(1 opinia)
warsztaty, jarmark

Miejsca

Opinie (2)

 • Ależ atrakcje!

  Koń by się uśmiał!

  • 0 0

 • Super rodzinne miejsce

  Polecam.

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Męskie Granie 2024 (10 opinii)

(10 opinii)
rock / punk, pop

Turandot

33 - 280 zł
opera / operetka

Globaltica

180 zł
Kup bilet
folk / reggae / world, festiwal muzyczny

Najczęściej czytane

Sprawdź się

Sprawdź się

Gdański Festiwal Teatrów Plenerowych i Ulicznych to w skrócie: