Wiadomości

stat

Wybierz najlepszy zespół Muzycznego UGięcia!

Najwyżej oceniony przez naszych czytelników zespół wystąpi na finałowym koncercie, który odbędzie się 13 października w sopockim klubie Papryka.
Najwyżej oceniony przez naszych czytelników zespół wystąpi na finałowym koncercie, który odbędzie się 13 października w sopockim klubie Papryka. mat. prasowe

ACK Alternator i Trojmiasto.pl zapraszają do głosowania na najciekawszy zespół plebiscytu Muzyczne UGięcie! To kontynuacja cyklu koncertów, które odbyły się w tym roku. Wszystkie poniższe utwory znajdą się na składance muzycznej, a zwycięzca wystąpi na koncercie w sopockiej Papryce.***

Portal Trojmiasto.pl przeprasza Czytelników za zamieszanie związane z głosowaniem. System ankietowy funkcjonujący na portalu automatycznie zamknął ankietę po siedmiu dniach. Jest to jedyny powód przedterminowego zakończenia głosowania.

***


Który zespół uważasz za najlepszy?

Empire 6%
3FM 12%
Aiodine 1%
C4030 25%
Regulacja 5%
Kolaż 17%
Kręgi 3%
Kropki 3%
Mechanism 3%
Steven Stiller 1%
Gars 2%
Podeszfa 15%
Knaga Sound System 0%
Lovers In Uniforms 5%
T-Box 2%
zakończona Łącznie głosów: 2077
Zapraszamy do głosowania na najciekawszy zespół uniwersyteckiego przeglądu Muzyczne UGięcie. Zespół, który na portalu trojmiasto.pl zyska największą liczbę głosów, wystąpi 13 października w klubie Papryka. Natomiast wszystkie utwory trafią na składance "Muzyczne UGięcie", która w październiku zostanie wydana przez Akademickie Centrum Kultury Uniwersytetu Gdańskiego "Alternator".

- Chcieliśmy, by składanka była jak najszerszym przeglądem muzyki wykonywanej przez młodych ludzi w Trójmieście. Jest tu miejsce na piosenkę poetycką, metal, hip-hop, punk, a nawet brzmienia inspirowane skandynawskim rockiem - tłumaczy Michał Biełuszko, dyrektor ACK "Alternator".

"Muzyczne UGięcie" ruszyło w styczniu serią koncertów, podczas których wystąpiło ponad 20 zespołów związanych z Uniwersytetem Gdańskim. Koncerty pozwoliły wyłonić najciekawszych wykonawców, których utwory trafią na pierwszą uniwersytecką składankę muzyczną.

Na płycie usłyszymy zespoły: 3FM, Aiodine, C4030, Empire, Knaga Sound System, Kolaż, Kręgi, Kropki, Lovers In Uniforms, Mechanism, Podeszfa, Regulacja, Steven Stiller, T-Box i Gars.

Poniżej znajduje się odtwarzacz wszystkich utworów, a obok ankieta w której można oddać głosów na najlepszy Waszym zdaniem kawałek. Głosowanie potrwa do 5 października do godz. 12. Do tego terminu można wybierać zespół, który wystąpi na koncercie w sopockiej Papryce 13 października. Na koncercie zobaczymy jeszcze dwie grupy: jedną, wybraną przez trójmiejskich dziennikarzy i drugą, wybraną przez organizatorów.

POSŁUCHAJ UTWORÓW I ZAGŁOSUJ NA NAJLEPSZY ZESPÓŁ W ANKIECIE OBOK:

Opinie (110) 6 zablokowanych

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

23

października

8. NeoArte. Syntezator Sztuki Gdańsk, Nowa Synagoga

23

października

Mariza Gdańsk, Filharmonia Bałtycka

02

listopada

Sławek Uniatowski Gdańsk, Filharmonia Bałtycka

Kultura

Będzie nowa wiceprezydent Sopotu. Joanna Cichocka-Gula odchodzi z Urzędu
Sopot będzie miał nową wiceprezydent
Odkryli Gdynię w grze miejskiej
Odkryli Gdynię w grze miejskiej

Kulinaria

Jesień w trójmiejskich restauracjach
Jesień w trójmiejskich restauracjach
Rodzice małych dzieci w kociej kawiarni. Nie wszyscy szanują regulamin
Rodzice robią problemy w kociej kawiarni

Planuj z nami tydzień

Hevelka, Michał Szpak i pokazy ognia. Planuj tydzień
Planuj tydzień: najciekawsze wydarzenia

    Najczęściej czytane

    Sprawdź się

    Opera Leśna to obiekt wybudowany w roku: