Z Kartą Mieszkańca bezpłatnie na mecz i do muzeum

W ramach Karty raz do roku będziemy mogli wejść bezpłatnie do 10 placówek. Oferta z czasem ma się powiększyć.
W ramach Karty raz do roku będziemy mogli wejść bezpłatnie do 10 placówek. Oferta z czasem ma się powiększyć. fot. ze strony jestemzgdanska.pl

Gdańsk wprowadza Kartę Mieszkańca, dzięki której będzie można bezpłatnie raz do roku pójść na lodowisko, basen, mecz Lechii, wejść do zoo czy do muzeów. Koszt karty to symboliczna złotówka. Ekwiwalent za "darmowe wizyty", jaki miasto wypłaci wybranym instytucjom do końca 2018 r. wyniesie ok. 400 tys. zł.Czy skorzystasz z Karty Mieszkańca?

Zobacz wyniki (3227)
Karta mieszkańca to nowy projekt, który ma zachęcić gdańszczan do korzystania z miejskich instytucji i poznania atrakcji miasta.

- Gdańsk przyciąga nowych mieszkańców z różnych rejonów Polski, dlatego budowanie więzi z miastem jest bardzo ważne, by stać się aktywnym mieszkańcem. Chcemy zaprosić ich, ale też wszystkich gdańszczan do odwiedzenia miejsc, które budują naszą miejską tożsamość, a dzięki karcie mieszkańca będą dostępne dla każdego mieszkańca raz w roku za darmo - zapowiada Paweł Adamowicz, prezydent Gdańska.
Posiadacz Karty może raz w roku bezpłatnie skorzystać z wybranych atrakcji. Obecnie można się wybrać do:
 1. Europejskiego Centrum Solidarności
 2. Centrum Hewelianum
 3. Gdańskiego Ogrodu Zoologicznego
 4. Wieży bazyliki Mariackiej
 5. Jednej z pływalni Gdańskiego Ośrodka Sportu
 6. Lodowiska Miejskiego (na placu Zebrań Ludowych)
 7. Muzeum Bursztynu - oddziału MHMG
 8. Pałacu Opatów - oddziału Sztuki Nowoczesnej Muzeum Narodowego w Gdańsku
 9. Muzeum Archeologicznego: Domu Przyrodników oraz Piwnicy Romańskiej
 10. na mecz Lechii Gdańsk


Strona, na której można wypełnić wniosek, by założyć Kartę Mieszkańca
Karta Mieszkańca kosztuje 1 zł.
Karta Mieszkańca kosztuje 1 zł. fot. ze strony gdansk.pl

Kartę może uzyskać każda osoba, która spełnia choćby jeden warunek z poniższej listy:
 1. Jest zameldowana w Gdańsku
 2. Rozlicza się z podatku dochodowego w Gdańsku
 3. Opłaca w Gdańsku podatek od nieruchomości
 4. Opłaca w Gdańsku media związane z nieruchomością


- Z badań wynika, że chociaż w Gdańsku dużo się dzieje, mieszkańcy nie korzystają z tych atrakcji, dlatego dzięki karcie chcemy dać taką możliwość - podkreśla Aleksandra Dulkiewicz, wiceprezydent Gdańska.
Niewykluczone, że oferta z czasem będzie się rozszerzać, jednak na tę chwilę dwie placówki nie przystąpiły do akcji, są to Muzeum II Wojny Światowej i Narodowe Muzeum Morskie.

Karta Mieszkańca kosztuje symboliczną złotówkę. Wystarczy wypełnić prosty wniosek i wnieść opłatę w wysokości 1 zł.

- Wniosek jest na stronie internetowej jestemzgdanska.pl. Można ją wyrobić dla siebie i w imieniu dzieci do 18 roku życia, a odebrać w punktach, do których się wybieramy - wyjaśnia Łukasz Wysocki, prezes Zarządu Gdańskiej Organizacji Turystycznej, która jest operatorem Karty.
Użytkownik karty dodatkowo w ramach pakietu będzie miał część usług dostępnych z rabatami, czyli zniżkami na usługi, rekreację i zakupy. Co więcej, jeśli ktoś posiada Kartę Miejską ZTM, to może dograć do niej pakiet Karty Mieszkańca za pomocą portalu www.jestemzgdanska.pl i korzystać z pełni przywilejów, jaką gwarantuje karta.

Do końca 2018 r. miasto wypłaci 10 partnerom (część z nich zrzekła się wpływów) tzw. ekwiwalent za bilety wykorzystane przez Gdańszczan w ramach Karty Mieszkańca. Wyniesie on ok. 400 tys. zł.

Kartę - poza miejscami, do których się wybieramy - można nabyć też w autoryzowanych punktach sprzedaży:

 • Urząd Miejski w Gdańsku, ul. Długie Ogrody (Zespół Obsługi Mieszkańców nr 3, na parterze budynku przy ul. Nowe Ogrody 8/12)
 • Gdańskie Centrum Informacji Turystycznej (ul. Długi Targ 28/29)
 • Informacja Turystyczna w tunelu przy dworcu PKP
 • Informacja Turystyczna i Lotniskowa w Porcie Lotniczym im. Lecha Wałęsy

Opinie (210) 2 zablokowane

 • Czyżby wybory się zbliżały...? (15)

  A Pani makaron nawija na uszy, że jej zależy na czymkolwiek...
  Na stanowisku i ładnej wypłacie jej zależy i tyle...
  Tak mi się wydaje....

  A w związku z tym Muzeum Wojny to raczej nigdy nie przystąpi :)

  • 90 126

  • Jak dla mnie to wybory mogą być codziennie!!!!!!!

   A ja doceniam i dla mnie wybory mogą być codziennie!!!!!

   • 27 6

  • Trzeba statystyki odwiedzin nierentownych instytucji podbić
   (ECS ,Lechia itp)

   • 24 23

  • Jednej z 2 (słownie: dwóch) pływalni Gdańskiego Ośrodka Sportu - warto by dodać (2)

   w punkcie 5-tym :)

   • 9 6

   • Szybko, wysłać maści do Gdyni!!! (1)

    Piecze!!!

    • 6 7

    • nie piecze już kilka razy na meczu Arki za darmo byłem więc Szczurek był szybszy więc panie dyżurny złapało się "minus" ujemny

     • 0 0

  • wybory tuż tuż.. (3)

   a za to wszystko zapłacimy MY wszyscy . Nie ma nic za darmo.
   Ludzie zacznijcie w końcu myśleć.

   • 16 8

   • Broszka, to ty? (2)

    Twoje darmowe 500+ też nie jest darmowe, płaci każdy podatnik, bez względu na to czy i ile posiada potomstwa. Rządowe alimenty na nie swoje dzieci, tak powinniście nazwać tę waszą reformę.

    • 22 10

    • To jest opłata na płatników naszej przyszłej emerytury. (1)

     Świat jest dziwny. W jakiejś innej formie wszystkie państwa tak robią.

     Zdanie "inwestycja w naszą przyszłość" brzmi tak strasznie jak prawdziwie. Ktoś będzie musiał sponsorować naszą starość... W naszych czasach, nawet za to trzeba jakoś zapłacić.
     500 to tylko kwestia ceny... Jak ich narobi się za dużo, to go wygaszą.

     • 2 1

     • Płatników naszej przyszłej emerytury?

      Nie wiem jak tobie, ale mi ZUS pobiera opłatę za moją emeryturę, moim rodzicom pobierał za ich emerytury, moim dziadkom tak samo.. To, że ZUS przejada pieniądze, to już nie mój problem. Niech zaczną w totka grać, zamiast przerzucać wydatki na przyszłe pokolenia.

      • 0 0

  • Miało być fajnie - a wyszło jak zawsze, niestety... (+ miniporadnik) (4)

   Świetny pomysł, ale jak zawsze w przypadku administracji państwowej/samorządowej, a tym bardziej ich "podmiotów zależnych", musiał zostać spiep*ony - im niżej w hierarchii, tym bardziej.

   Oferta jest niejasna, niedopracowana, widać że zrobiona "na szybkiego" i nieco bezmyślnie - patrz wątek niżej (tą informację znajdziesz dopiero w 7. punkcie FAQ) + "Co więcej, jeśli ktoś posiada Kartę Miejską ZTM, to może dograć do niej pakiet Karty Mieszkańca". Jak to zrobić? - Nie mam bladego pojęcia jak to będzie działać (częściowo mówi o tym 17 pkt FAQ - choć raczej o sytuacji odwrotnej), nawet po uważnym przeczytaniu całego regulaminu.

   Regulamin, który musisz zaakceptować (więc warto by go przeczytać) - dłuuuuugi, skomplikowany, prawniczy bełkot niezrozumiały dla zwykłego człowieka, napisany niechlujnie i z błędami - jakby tworzył go początkujący prawnik do spółki z gimnazjalistą i "blondynką".

   Szczytem wszystkiego jest akapit "Informację handlową uważa się za zamówioną, jeżeli posiadacz Konta lub Konta rodzinnego wyraził zgodę na otrzymywanie takiej informacji, poprzez rejestrację i podanie adresu poczty elektronicznej w Systemie GKM." - Jak UKE i UOKiK to zobaczą, to prezes wraz z resztą zarządu dostaną nieźle po d***, z karami finansowymi włącznie.

   Na maila lub/i telefon które MUSISZ podać przy rejestracji on-line będziesz otrzymywał SPAM. Twoje dane osobowe mogą być przekazywane i przetwarzane przez "inne" podmioty! Jakie i po co? - nie sprecyzowano - podobnie jak tego, czy będziesz miał na to jakikolwiek wpływ!

   Możesz złożyć wniosek na Kartę Mieszkańca jeżeli jesteś Osobą Uprawnioną czyli spełniasz 1 z 4 warunków; w formularzu sugeruję zaznaczyć tylko pierwszy (zameldowanie) - później pokażesz tylko dowód. Chyba że wolisz biegać jeszcze z (nie zdziwiłbym się) ostatnim PITem, rachunkiem za prąd czy gaz i dowodem wpłaty podatku od nieruchomości (pewnie muszą być na Ciebie a nie rodzinę).

   "Aby korzystać ze wszystkich funkcjonalności Karty Mieszkańca połączonej z kartą ZTM w dowolnym Punkcie Sprzedaży odbierz specjalną koszulkę projektu Karty Mieszkańca" (FAQ, pkt 17). Znaczy, zawsze jak jadę autobusem czy idę do muzeum na tą podwójną kartę - to muszę ją mieć na sobie? - brak info. Bez koszulki niepełna funkcjonalność - czyli jaka? kiedy? gdzie? - brak info.
   Unikałbym łączenia obu tych kart - na bank będą z tym później problemy.

   Karta Mieszkańca kosztuje 1 zł brutto - owszem, ale jak ją zgubisz, za wydanie nowej zapłacisz 20 zł opłaty "manipulacyjnej". Opcji zniszczenia karty nie przewidziano :).

   W ramach dodatkowej atrakcji, za złotówkę którą zapłacisz za kartę otrzymasz... Fakturę VAT! Jasne, przecież połowa mieszkańców (osób fizycznych nie prowadzących działalności) jest płatnikami VAT i odliczy sobie te 19 groszy z VATu należnego :).

   Domyślnym, ustawianym przez system PINem do tej karty jest... Twój rok urodzenia!! Gratulacje dla autora tego pomysłu - security gwarantowane :). Do czego Ci ten PIN - brak informacji.

   Sugeruję ZŁOŻYĆ WNIOSEK PAPIEROWY, OSOBIŚCIE - w Autoryzowanym Punkcie Sprzedaży (prosto, szybko, od ręki i w jednym miejscu, włącznie z opłatą i aktywacją - jeśli wypełnisz wniosek on-line - "MUSISZ" zapłacić przelewem i jechać do Punktu by ją aktywować!

   Operatorem płatności są tu przelewy24 (kolejny regulamin do przeczytania, jeśli ktoś to robi) na które ludzie narzekają + firma używa wątpliwego certyfikatu SSL - Thawte Inc (czyli marka Symanteca, który błysnął hurtowym wydawaniem lewych certyfikatów SSL/TLS).

   Jeśli chcesz jednak przetestować rejestrację on-line, możesz wpisać fikcyjne dane + użyć w Googlach frazy "generator pesel" :)

   Udanego zwiedzania !
   Ja poczekam z pół roku, aż to wszystko dopracują...

   • 23 9

   • narzekaczu, zalicz psychiatrę (1)

    • 8 12

    • Jeśli narzekaniem jest merytoryczne wytknięcie błędów w postanowieniach regulaminu i ogólnym niechlujstwie w projekcie, to ja nie ma pytań.

     • 1 0

   • No to miłego czekania!!!!!!!

    • 0 1

   • Zastanawia mnie jeszcze jedna kwestia, którą organizator powinien przewidzieć, sprawdzić i opublikować jednoznaczną informację - czy kosztów wykorzystanych wejściówek nie trzeba będzie przypadkiem wykazać w rocznym rozliczeniu PIT, doliczyć do dochodu i zapłacić od tego podatek?
    Wiem, że zgodnie z interpretacją skarbówki, taki mechanizm występuje np. w przypadku pozapłacowych bonusów otrzymanych od pracodawcy?

    • 0 0

  • klub z tradycjami

   chyba w przegrywaniu

   • 2 1

 • (15)

  Raz do roku można się wybrać do wszystkich wymienionych miejsc, czy tylko w jedno wybrane?

  • 91 5

  • do każdego x1

   :)

   • 43 4

  • (5)

   No właśnie - inaczej wycenia się wejściówkę na Lechię a inaczej wyjściówkę na Mariacki

   • 17 3

   • (4)

    no Mariacki to jest cos a lechia z jej kibolami to kulson

    • 63 27

    • A Mariacki to nie Kościół przypadkiem? (3)

     Taka bieda u purpurowych pasibrzuchów, że muszą bilety do Domu Bożego sprzedawać? To na co idą konkordatowe miliardy z budżetu, kolejne Maybachy i Porshe? Czy w niedzielę Mariacki będzie dalej handlował wiarą, czy go zamkną na zlecenie Dudy z "S" jak biedrę?

     • 16 19

     • Na wieżę jest wejściówka. (1)

      Bazylika to spory obiekt. Utrzymanie i remonty kosztują.

      • 16 1

      • A jak w Sopocie za wejście na molo trzeba płacić to jest wielki lament. A przecież utrzymanie tego obiektu też kosztuje. Zresztą płatne molo było od zawsze. Jeszcze większy lament że sopocianie mają kartę dzięki której mają między innymi darmowe wejście na molo. Oczywiście popieram inicjatywę Gdańska

       • 9 2

     • Moze bys sie w koncu wybral do jakiegos kosciola i zobaczyl jak to wyglada. Nie wszystko co pokazuja w telewizji to prawda ;)

      • 7 2

  • wyrobiłem (1)

   do każdej z osobna raz w roku

   • 20 2

   • a ten jeden raz kto będzie zliczał i jak - ci od BO?

    • 0 2

  • (3)

   czytanie ze zrozumieniem się kłania :(... "do 10 obiektów" a nie do jednego z 10 obiektów...

   • 8 1

   • Hahahaha (1)

    Masz ludzi tego nie potrafi...
    Jakby nie napisali to ludzie i tak tego nie ogarną

    • 1 1

    • Nie z braku umiejętności czytania, a braku umiejętności pisania. Często jest coś właśnie napisane dość "niejasno", a potem się okazuje, że "no przecież tylko jedno wejście".

     Zresztą na stronie ich, wczoraj było napisane właśnie tak niejasno, że nie wiadomo było czy jedno wejście do wyboru, czy jedno do wszystkich 10. I właśnie to zmienili "jedno darmowe wejście do każdego z miejsc z listy top 10". Wcześniej było inaczej!

     • 1 0

   • Czytanie ze zrozumieniem... W dobie niedopowiedzianych reklam ludzie stali się bardziej nieufni odnośnie tego co czytają. W dodatku jeżeli Ktoś (zwłaszcza polityk) chce, za symboliczną złotówkę, coś im dać szukają haczyka. To miasto Amer Gold.:)

    • 3 3

  • A jak to z tą lechia? To jest jakiś konkretny sektor?

   • 0 0

  • Tylko 1

   Tylko do jednego trzeba wybrać z tych 10.

   • 0 1

 • No kurczę :) (2)

  czyli rzeczywiście pomyśleli w Gdańsku o mieszkańcach. Bardzo fajny projekt! Oby się rozwijał.

  • 241 21

  • Znizka na komunikacje miejska a dla GDA parkingi 200% ceny (1)

   • 7 4

   • W GDA

    mają autobus za darmo dla wszystkich, (nie tylko dla GDA). Mają gdzie parkować i miejsce kultury proporcjonalnie do ilości mieszkańców większe niż Gdańsku.
    I tak wychodzi tam taniej... nawet bez pseudo kart.
    W GD zrobili coś, co nie zarabia na siebie... i teraz muszą mieć pseudo powód na odpowiednie dofinansowanie tego nabijając licznik ludzików.

    • 1 1

 • a u nas w szarej Gdyni co:(((?? (6)

  • 65 18

  • (2)

   karta gdynia rodzinna :)

   • 4 15

   • Maja wprowadzić darmowe lekcje MMA aby przetrwaćolek w tym patolgicznym mieście.

    • 16 2

   • to zupełnie co innnego jak karta duzej rodziny ale trzeba taka mieć a to dla wszytkich mieszkańców

    to znaczy trzeba mieć przynajmniej jedno dziecko, czyli nie obejmuje młodych ludzi a tylko juz tych co maja dziecko i są to zniżki za 15 zł bilety a nie całkiem darmowe wejściówki jak tu. Na Arkę to jest wejścówka ale trzeba mieć wiećej niż 2 dzieci (czyli od 3 wzwyż) za to chyba nie 1 raz a wiele razy

    • 5 0

  • Kontrapasy.

   • 9 1

  • W Gdyni? Hmmm... jesień; morska bryza i szum fal - ale w Mieście z Morza i Marzeń zawsze można sobie o czymś pomarzyć, na dobranoc :D

   • 2 0

  • Dostaliście Batorego z brązu za 90 tys. zł

   Czego chcieć wiecej ???:)

   • 9 2

 • haha Budyń boi sie o stolek (2)

  To teraz wchodzi mieszkancom w nie powiem co...

  • 101 113

  • Ja też się boję! Bo jak Budyń straci stołek na rzecz takich jak Ty, to będzie masakra!

   • 28 16

  • Spokojna twoja rozczochrana.

   Budyń nie musi się obawiać, a zwlaszcza opłaconych przez pierwszego kuwetowego RP trolli internetowych. Dajcie znać na Nowogrodzką żeby sobie dali siana z tą propagandą, bo to kasa wyrzucona w błoto. A swoją drogą, spod jakiego kamienia was kuwetowy wynajduje? On jakiś konkurs ogłasza i kto większa głupotę palnie ten wygrywa? Jakiś nabór w psychiatrykach? Czy szuka w najgorszych melinach typków z delirą i za berbeluchę pracujecie?

   • 10 4

 • (3)

  pomysł na bazie Karty do kultury ale to dobrze. Dobry pomysł rodzi dobry pomysł

  • 107 7

  • Tylko, że Karta doKultury nie uprawnia do bezpłatnych wejść na żadne imprezy (2)

   Chyba, że jestem niedoinformowana... ??

   • 3 0

   • oczywiście że nie - karty się różnią , ale ich idea jest zbieżna

    • 2 1

   • Ale są zniżki.

    • 2 1

 • Meg (3)

  Świetny produkt!!!!!
  Warto być gdańszczaninem!!!!

  • 140 25

  • Kyrie elejson, darmowa wizyta w ECS, chyba się skuszę (1)

   • 17 6

   • Idź, zobacz. Po Wałęsie nie ma już śladu. Nowa władza - nowa historia. Tak samo jak PRL w 1947.

    • 4 10

  • Ojaniemoge dadza mi rownowartosc 10z na miesiac! szkoda ze zabiora to w oplatach na parking ktore dodali przed domem. 10/10

   • 14 8

 • (22)

  Już widzę ten ból kukli słoików z Wiejsko-Miejskiego. Chcesz korzystać z tej karty to zamelduj się tutaj i płać podatki a nie w Bartoszycach czy Morągu.

  • 128 33

  • (7)

   Poważnie myślisz że ktoś dla paru złotych będzie chciał się pier@#$%ć z urzędami o nowe dokumenty?! Sama wyniosłam się z Gdańska 5 lat temu i mieszkam na wsi 10 km dalej, mam samochody zarejestrowane w Gdańsku, zameldowana jestem w Gdańsku. Jakbym miała chodzić teraz po tych urzędach i zmieniać papiery to mi się nie chce najzwyklej. Te 2-3 stówy rocznie oszczędności nie robią na mnie wrażenia (na AC+ OC mam zapłacone dwuletnie pakiety z góry)

   • 19 19

   • no ale na Matiza (2)

    to można i za 10 lat opłacić z góry. Najwyżej człowiek sobie paczkę czipsów i piwko odpuści raz w roku

    • 22 4

    • (1)

     widziałes kiedyś matiza z AC???

     • 9 3

     • MATIZZZZZZZZ

      Codziennie widzę Matiza z AC- sąsiada

      • 11 1

   • mnie też Budyń nie skusi taką kartą, żeby z powrotem płacić w Gdańsku podatki (3)

    • 12 13

    • a może skusisz się na słownik w takim razie? (2)

     żeby "z powrotem" się nie ośmieszać?

     • 17 16

     • może lepiej sam się nie ośmieszaj... A jak według Ciebie powinno być ? Zajrzyj do słownika, zanim odpowiesz (1)

      • 11 8

      • spowrotem

       • 6 7

  • (2)

   Przecież nie trzeba się meldować. Wystarczy mieć na swoje nazwisko jakąś fakturę za choćby internet.

   • 16 3

   • daj spokój (1)

    od razu widać, że inteligencja nie jest mocną stroną tej pani...

    • 9 2

    • W sumie to dobrze, że się z Gdańska wyniosła :)

     • 13 3

  • he he, napisane jest że wydają karty po okazaniu dowodu wydanego przez prezydenta Gdańska (1)

   a teraz wszystkie nowe dowody nie mają zameldowania ale można je wyrobić gdzie się chce np w Gdańsku. Więc słoiki bez problemu dysponują już takimi dowodami i jak zechcą to również zrobią te karty mieszkańca

   • 12 7

   • heh, to ja mam taki dowód :) ale raczej nie skorzystam z promocji...

    • 1 4

  • Jak to dobrze (2)

   Że tacy Prawilni Gdańszczanie to tylko w Internecie. Na szczęście na co dzień nie spotykam się z takim podziałem.

   • 10 5

   • jak jest się porzadnym Człowiekiem (1)

    to i można porządnym Gdańszczaninem

    • 6 0

    • ja odwrotnie urodziłem się w Gdańsku a jestem porządny.

     • 1 0

  • Naucz się czytać. Wystarczą faktury za media płacone w Gdańsku. Wynajmuję tu = mieszkam tu. Tu zostawiam całą pensję.

   • 10 5

  • (1)

   A Ty z Moraga czy Bartoszyc, że masz już ból d*py?!

   • 8 4

   • oj gdańszczanie od siedmiu boleści - potomkowie bosych Antków spod Lwowa i Wilna - skąd się w was bierze ta pycha?

    • 9 6

  • Mam w d te atrakcje hahaha

   A meldowac sie nie muszę trzeba być frajerem aby płacić za oc najwięcej w Polsce.
   No i muzea warte zachodu są w Gdyni.

   • 1 7

  • Jestem słoikiem i co...?

   Jestem z Bartoszyc, nie jestem zameldowany w Gdańsku, ale PIT rozliczam w Gdańskim US - pragmatyzm - skoro faktycznie mieszkam tutaj, to po co mam pchać kasę do innego miasta?

   • 0 0

  • Morąg

   Masz coś do Morąga?

   • 0 0

 • (7)

  A kiedy powstanie Karta Śledzia?

  • 74 16

  • (1)

   Jak tylko śledziownia będzie miała jakiekolwiek atrakcje na które ta karta mogłaby obowiązywać.

   czyli nigdy.

   • 17 7

   • jo, weku

    • 1 3

  • (1)

   jest juz

   • 3 2

   • niby co jest?

    • 0 1

  • uśmiechnij się. jesteś w gdyni

   pier..nięty zawsze uśmiechnięty

   • 5 1

  • niedasie

   • 3 2

  • jak wygrają derby :)

   • 3 2

 • Ja chcę mieszkania za kartę, jak adamowicz:D (5)

  • 108 54

  • chcesz mieszkania? NaPiSz na Nowodrodzką albo weź kredyt w Skokach (1)

   • 12 20

   • Weź kredyt, zmień pracę. Złote rady bronkowego środowiska.

    • 14 6

  • Weź kredyt, zmień pracę

   A nie tu kulson płaczesz na forum

   • 14 8

  • Ci co kradną, karzą brać kredyty.

   Taaaa.

   • 1 0

  • poproszę mieszkanko dla babci,dziadka ,teściowej no i szwagra

   • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Jarmark Bożonarodzeniowy
Jarmark Bożonarodzeniowy
jarmark
lis 19-24.12
g. 12:00 - 20:00
Gdańsk, Targ Węglowy
Aga Zaryan Christmas Songs
Aga Zaryan Christmas Songs
kolędy i pastorałki
gru 12
niedziela, g. 19:00
Gdańsk, Stary Maneż
Tymek
Tymek
hip-hop
gru 16
czwartek, g. 20:00
Gdańsk, Stary Maneż

Nowe Lokale

Sprawdź się

Sprawdź się

Sezon letni w Gdyni inauguruje festiwal: