Wiadomości

Brodka, The Dumplings, Quebonafide na otwarcie Open'er Park

Brodka, The Dumplings, Quebonafide - te gwiazdy polskiej sceny muzycznej zagrają na otwarcie Open'er Park w Gdyni w dniach 15-18 lipca. Sprzedaż biletów rusza już jutro. To projekt, który jest "nagrodą pocieszenia" dla fanów za odwołany już drugi raz z rzędu Open'er Festival. Do 22 sierpnia w parku Kolibkach funkcjonować będzie openerowa przestrzeń, którą wypełnią muzyka i sztuka.Użytkownicy naszej aplikacji zostali już o tym powiadomieni

Pobierz aplikację: Android | iPhone


Line-up otwarcia Open'er Park jest:

atrakcyjny, z pewnością się wybiorę na wszystkie koncerty 21%
różnorodny, wybiorę się, ale nie na wszystkie koncerty 31%
muzycznie nie moja bajka, ale pójdę z ciekawości 8%
nie podoba mi się i nie pójdę 40%
zakończona Łącznie głosów: 573
Open'er Park to muzyka, kino, teatr, sztuki wizualne, specjalnie przygotowana strefa parkowa, plaża i wiele innych aktywności, tworzące plenerowe miejsce kultury, relaksu, które ma dostarczyć choć namiastkę emocji i wrażeń znanych z tradycyjnego Open'er Festivalu. Organizatorzy postarali się o mocne otwarcie Open'er Park. 15 lipca na gdyńskiej scenie zaprezentuje się Brodka, która jeszcze w tym miesiącu zaprezentuje nowy album "Brut" - mieszankę punkowej energii i surowej wizji abstrakcyjnego świata.

- Podczas koncertu na Open'er Park możecie się spodziewać kompletnego, przemyślanego widowiska, którego przedsmak dają teledyski do "Game Change" i "Hey Man" - mówi Brodka.
Natomiast 16 lipca zobaczymy The Dumplings, którzy specjalnie na tę okazję powrócą na scenę.

- Niezmiernie nam miło, że możemy w tym roku pojawić się na niezwykłym dla nas, ale mamy nadzieję, że i dla Was, wydarzeniu. Open'er od lat kojarzy się z miejscem wolnym od codzienności i wszelkich trosk. Z miejscem pełnym dobrej muzyki, energii, ale przede wszystkim WAS, wspaniałych ludzi, bez których byśmy nie istnieli. Postanowiliśmy, że mimo naszej przerwy w koncertowaniu zagramy w tym roku jeden wyjątkowy koncert, na którym przypomnimy Wam, jeszcze przed wydaniem kolejnej płyty, jak to wszytko się u nas zaczęło - mówią Justyna Święs i Kuba Karaś.
Na zakończenie weekendu otwarcia zagra Quebonafide. Fani rapera i założyciela QueQuality bardzo długo czekali na jego powrót do koncertowania na żywo, a hasło "Tęskniłem za Tobą" stało się już czymś więcej niż tylko fragmentem słynnego "Bubbletea" z ubiegłorocznego albumu "Romantic Psycho". Dlatego na Open'er Park, po blisko dwuletniej przerwie koncertowej, Quebonafide zagra aż dwa razy - 17 i 18 lipca.

Koncerty podczas Open'er Park będą miały klimatyczny charakter, a artyści wystąpią na Orange Stage dla ograniczonej liczby fanów, w naturalnej, nadmorskiej scenerii. Dzisiejsze ogłoszenie jest początkiem całej serii, kolejni artyści ogłoszeni zostaną wkrótce. Sprzedaż biletów na Open'er Park rozpoczyna się w piątek, 21 maja, na stronie: opener.pl.

Opinie wybrane


wszystkie opinie (63)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najnowsze

więcej artykułów »

17

czerwca

Paweł Domagała - Wracaj Tour Gdańsk, Filharmonia Bałtycka

25

czerwca

Muniek i przyjaciele Sopot, Amfiteatr Tarasów przy Aquaparku

26

czerwca

Slow Fest Sopot Sopot, Molo w Sopocie

Kultura

Wybraliście operę - w parku Oruńskim zobaczymy "Rigoletto"
W parku Oruńskim zobaczymy Rigoletto

Kulinaria

Gdzie jedzą "lokalsi"? Gdańsk, mamy problem...
Zabierz mnie tam, gdzie jedzą "lokalsi"
Nowe lokale: śniadania, wursty, etniczne, włoskie i gruzińskie smaki
Nowe Lokale: śniadania i kuchnie świata

    Najczęściej czytane

    Sprawdź się

    Pierwszy polski festiwal jazzowy odbył się 1956 r. w: