• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport

Coraz więcej gwiazd i celebrytów na Open'erze. Kto znany jest w Kosakowie?

osa
4 lipca 2024, godz. 15:00 
Opinie (188)

Kuba Wojewódzki podczas koncertu Maneskin pozował z fanami do zdjęć.

Gwiazdy, celebryci i influencerzy kochają Open'era: bywają na festiwalu co roku. Wielu z nich w ten sposób buduje swoje zasięgi, a niektórzy też zwyczajnie zarabiają, tworząc przy okazji materiały reklamowe. Są też tacy, którzy tu po prostu lubią bywać i robią to od lat. Kto przyjechał na lotnisko w Kosakowie już w środę? Lista gwiazd powoli rośnie, ale kumulacji znanych nazwisk powinniśmy spodziewać się bliżej weekendu.IMPREZY I WYDARZENIA Nadchodzące festiwale w Trójmieście

sie 2-4
Brasswood Festiwal 2024
Kup bilet
sie 8-10
Sunset Square 2024 - Sanah
Kup bilet
sie 9-10
Rockowizna festiwal 2024
Kup bilet
lip 31
Festiwal Italo Disco
Kup bilet


Jak oceniasz obecność celebrytów i influencerów na festiwalu Open'er?

Open'er to impreza, podczas której wiele osób, nawet tych niespecjalnie interesujących się muzyką, lubi się bawić oraz skrupulatnie wszystko relacjonować w sieci. Dotyczy to zwłaszcza znanych ludzi, którzy chcą się pokazać i oznaczyć w social mediach na słynnym festiwalu w Kosakowie. Robią to, bo pomaga im to w budowaniu zasięgów, wymagają od nich tego kontrakty reklamowe (np. odwiedzają wybraną strefę lub pokazują się w ubraniach konkretnej marki) oraz bo zwyczajnie chcą się... pochwalić.

Na lotnisko zjechały już w środę pierwsze rozpoznawalne nazwiska, choć pewnie nie przez wszystkich: część z nich doskonale zna młodsze pokolenie, które ceni szczególnie influencerów. Starsi być może przeczytają o nich po raz pierwszy.

Foo Fighters - dziękuję, dobranoc. Pierwszy dzień Open'era za nami Foo Fighters - dziękuję, dobranoc. Pierwszy dzień Open'era za nami

 • Maffashion, którą ostatnio mogliśmy oglądać w "Tańcu z gwiazdami", bawi się na Open'erze z przyjaciółmi.
 • Jessica Mercedes zmarzła w środę wieczorem i musiała założyć cieplejszy płaszcz.
 • Projektant Robert Kupisz.
Jessica Mercedes to jedna z najsłynniejszych modowych influencerek w Polsce. Na Open'erze promowała czerwone kalosze znanej marki obuwniczej. W Kosakowie bawi się ze znajomymi również inna ekspertka od mody, Maffashion. Nie zabrakło także mieszkającego od jakiegoś czasu w Sopocie projektanta Roberta Kupisza.

 • Patricia Kazadi meldowała się już z drogi na Open'er.
 • Model Jakub Kosel zażartował z mema o "dzwonieniu z Open'era".
 • W środę zespół Maneskin oznaczył Open'era, ale nie ma się co dziwić: byli jedną z największych gwiazd pierwszego dnia.
Aktorka i uczestniczka "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" Patricia Kazadi w Kosakowie już jest od środy. Podobnie jak model Jakub Kosel. Zespół Maneskin także oznaczył festiwal na swoim Instagramie, choć nie powinno to dziwić, bo tego dnia wystąpił na dużej scenie i przyciągnął prawdziwe tłumy.

 • Kuba Wojewódzki przyjeżdża na festiwal co roku. W tym bawi się m.in. z Szymonem Bieniukiem, synem Anny Przybylskiej, z którą przez wiele lat się przyjaźnił.
 • Kuba Wojewódzki przyjeżdża na Opener co roku. W tym bawi się m.in. z Szymonem Bieniukiem, synem Anny Przybylskiej, z którą przez wiele lat się przyjaźnił.
 • Na Open'er wybrała się również siostra Szymona Bieniuka, Oliwia Bieniuk.
Mieszkający w Gdyni Kuba Wojewódzki co roku bawi się w Kosakowie. Tym razem zapozował do zdjęć z synem Anny Przybylskiej, z którą przez wiele lat się przyjaźnił. Na festiwal wybrała się również siostra Szymona, Oliwia Bieniuk, która poszła w ślady mamy i została aktorką. Pochwaliła się openerową kreacją.

 • Kamil Przybylski to uczestnik programu "Top Model".
 • Tiktoker Latwogang pobił ostatnio rekord polubień zdjęcia na Instagramie. Tu zawitał to strefy "Maka" na Openerze.
 • Jedna z najsłynniejszych internetowych makijażystek w Polsce, czyli Red Lipstick Monster. W tle koncert Maneskin.
Kamil Przybylski to uczestnik 7. edycji "Top Model", zaś tiktoker Latwogang kilka dni temu pobił rekord lajków w historii polskiego Instagrama. Fotka jego... nagiej stopy zdeklasowała zdjęcie dziecka Friza i Wersow, czyli pary słynnych youtuberów. Latwogang dostał ponad milion serduszek pod zdjęciem. Na Open'erze kolejny raz bawi się również jedna z najsłynniejszych internetowych makijażystek w Polsce, czyli Red Lipstick Monster, a na zdjęciu w tle widać koncert Maneskin.

Nie tylko Depeche Mode na Przymorzu. Światowe gwiazdy Nie tylko Depeche Mode na Przymorzu. Światowe gwiazdy "przyłapane" w Trójmieście
osa

Wydarzenia

Open'er Festival 2024 (42 opinie)

(42 opinie)
555 - 1143 zł
hip-hop, festiwal muzyczny, rock / punk, pop

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (188)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Jarmark św. Dominika (27 opinii)

(27 opinii)
jarmark

II Baltic Opera Festival 2024 (1 opinia)

(1 opinia)
33 - 280 zł
opera / operetka, festiwal teatralny

28. Międzynarodowy Festiwal Szekspirowski

70 - 120 zł
Kup bilet
festiwal teatralny

Najczęściej czytane

Sprawdź się

Sprawdź się

Jaki jest motyw przewodni placu zabaw na plaży w Sopocie przy wejściu nr 15?