• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
Skopiowano

Open'er 2022 otwarty! Pierwsi festiwalowicze już na polu namiotowym

goch
28 czerwca 2022, godz. 16:45 
Opinie (132)

Open'er Festival znów działa! Trzy długie lata musieli czekać miłośnicy letnich festiwali, aby muzyka powróciła na gdyńskie lotnisko wojskowe. Impreza wprawdzie zaczyna się jutro, ale już dziś pierwsi uczestnicy mogli przybyć na pole namiotowe, aby przygotować się do czterodniowego maratonu.Festiwale muzyczne w TrójmieścieJak szybko przychodzisz na koncerty plenerowe?

Już na pierwszy rzut oka widać, że emocje są bardzo duże. Zarówno wśród uczestników, jak i organizatorów, którzy uwijają się jak w ukropie, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Oczywiście, ktoś może powiedzieć, że jeśli wydarzenie odbywa się od niemal dwóch dekad, to jaki problem może być po trzech latach przerwy. Otóż spory - pandemia wywróciła do góry nogami nie tylko rynek muzyczny, ale i całą logistykę z nim związaną.

Jak dojechać na Open'era?Trwają właśnie ostatnie prace na festiwalowym terenie, aby ten mógł przyjąć kilkadziesiąt tysięcy ludzi każdego dnia. Ci, którzy nie mogli się doczekać albo mieli bardzo długą drogę do przebycia, pojawili się na terenie imprezy już dziś. Otwarto bowiem pole namiotowe. Można spokojnie się rozstawić i odpocząć przed czterema dniami pełnymi muzyki oraz imprezowania.

  • Pierwsi festiwalowicze już odebrali swoje opaski i udali się na pole namiotowe. Są gotowi nie tylko na dobrą zabawę, ale też na kaprysy nadmorskiej pogody.
  • Po opaski warto wybrać się wcześniej, aby nie tracić czasu w długich kolejkach.
  • Wymiana biletów na opaski rozpoczęła się już w poniedziałek. Pierwsi uczestnicy są już "oznakowani".
  • Pierwsi openerowicze dotarli już do Gdyni. Czekali na ten moment aż trzy lata. Pandemia na szczęście ustępuje i można wracać do normalności.
Openerowicze są w świetnych nastrojach. Długo czekali na ten moment, aby znów poczuć zapach deszczu na lotniskowej trawie. Nie straszna im pogoda, która będzie typowo lipcowa - gorąco i burzowo. Są przygotowani - mają ze sobą peleryny, kalosze i dużo ubrań. Mówią zgodnie - przyjechali do Gdyni, aby dobrze się bawić.

Open'er 2022 - festiwalowy przewodnikW środę, o godz. 15, oficjalnie zostaną otwarte drzwi na teren festiwalu. Tegoroczny Open'er Festival potrwa od 29 czerwca do 2 lipca. Wśród gwiazd, które wystąpią na scenach imprezy są - pierwszego dnia: Imagine Dragons, A$AP Rocky, Maneskin; drugiego dnia: Royal Blood, Glass Animals, Twenty One Pilots; trzeciego dnia: Dua Lipa, Michael Kiwanuka, Martin Garrix; czwartego dnia: The Killers, Jessie Ware, The Chemical Brothers.

12:12 29 CZE
Skopiowano

Dodatkowe pociągi na czas festiwalów

Najbliższe dni i nadchodzący weekend to czas trwania festiwalów i imprez w Trójmieście, a co za tym idzie zwiększonego ruchu pasażerów w transporcie kolejowym.

- Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom podróżnych uruchomimy dodatkowe pociągi na linii Gdańsk Śródmieście – Gdynia Główna – Wejherowo oraz na linii Gdynia Główna – Władysławowo - informuje Samorząd województwa pomorskiego.

W dniach 29.06-1.07 na linii Gdańsk Śródmieście – Gdynia Gł. - Wejherowo zostanie uruchomionych 27 dodatkowych... Zobacz więcej
Najbliższe dni i nadchodzący weekend to czas trwania festiwalów i imprez w Trójmieście, a co za tym idzie zwiększonego ruchu pasażerów w transporcie kolejowym.

- Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom podróżnych uruchomimy dodatkowe pociągi na linii Gdańsk Śródmieście – Gdynia Główna – Wejherowo oraz... Zobacz więcej
goch

Wydarzenia

Open'er Festival 2022

festiwal muzyczny

Open'er Dzień 1 - Imagine Dragons

festiwal muzyczny

Open'er Dzień 2 - Glass Animals

festiwal muzyczny

Open'er Dzień 3 - Dua Lipa

festiwal muzyczny

Open'er Dzień 4 - Jessie Ware

festiwal muzyczny

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (132)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

762. Jarmark św. Dominika

jarmark

Kosmopark - wystawa dla dzieci

wystawa, warsztaty, pokaz

Letnie brzmienia - Sobel

hip-hop, pop

Nowe Lokale

Sprawdź się

Sprawdź się

FETA to festiwal: