• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Powrót do szkoły z gwiazdami TikToka w gdańskiej Galerii Morena

23 sierpnia 2022 

Powitaniu roku szkolnego w Galerii Morena w Gdańsku towarzyszyć będzie niepowtarzalne spotkanie z gwiazdami TikToka. Podczas wydarzenia "School Is Cool" dzieci będą miały okazję nagrać ze swoimi idolami wideo, zdobyć wiedzę na temat bezpieczeństwa w sieci i odebrać własnoręcznie pomalowane szkolne worki. 27 sierpnia na odwiedzających Morenę czekają również konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.Czego spodziewać się po "School Is Cool"?Główną atrakcją sobotniego spotkania będzie TikShow, czyli spotkanie z gwiazdami TikToka. W wydarzeniu, podczas którego nie będzie miejsca na nudę, udział weźmie pięciu tiktokerów: Sebastian Kowalczyk (@sebastiankowalczykkk), który posiada ponad 1,5 miliona obserwujących oraz ponad 40 milionów serduszek, Krystian Ziętkowski, znany jako @zietkowsky, Mans Vechess, znany na TikToku jako @ciapur, TikTokerka Anasteisha Zakhandrevich (@zakhandrevich) czy popularny TikToker oraz raper Piotr Bylina, znany w Internecie, jako @edziorap.

Podczas spotkania najmłodsi wezmą udział w warsztatach tanecznych, wraz ze swoimi idolami nagrają tiktoki, zarapują razem z Edziorapem i przepytają internetowych twórców podczas sesji Q&A. Tiktokerzy przybliżą dzieciom zasady działania aplikacji oraz bezpiecznego poruszania się w sieci.

Tak bawią się uczestnicy Tikshow.


Konkursy, nagrody i powrót do cool szkołyHasło "School Is Cool" wejdzie w życie dzięki warsztatom customizacji szkolnych worków. Pod czujnym okiem animatorów dzieci samodzielnie ozdobią worki, które dzięki zastosowaniu neonowych markerów zapewnią bezpieczeństwo podczas podróży do i ze szkoły.

Organizatorzy przewidzieli także konkursy z nagrodami. Dla każdego, kto okaże maksymalnie dwa paragony za zakupy o wartości min. 200 zł, przygotowano czarne tablice samoprzylepne z kredą. Zarejestrowani w ten sposób uczestnicy wezmą również udział w walce o główną nagrodę.

Aby mieć szansę na wygranie sprzętu elektronicznego: laptopa, tableta lub słuchawek bezprzewodowych wystarczy odpowiedzieć na pytanie: "Dlaczego Szkoła jest cool?".

W konkursie będzie można wziąć udział, wrzucając kupon zgłoszeniowy do urny w centrum, która będzie dostępna przy stanowisku konkursowym w Galerii w dniach 27-28 sierpnia oraz 1-3 września br. w godz. 11-17.

Szkoła jest cool, dzieciaki są cool i lody są coolNa fanów serii SuperThings w dniach 27 sierpnia i 1 września w godz. 11-18 czekać będzie wyjątkowy gość.

Najmłodsi Klienci będą mieli okazję zrobić sobie zdjęcie z "żywą" maskotą Mr Kinga i przy okazji odbiorą drobny upominek.

Każdy, kto chce przekonać się, że szkoła jest cool, powinien koniecznie wybrać się do Galerii Morena w Gdańsku 27 sierpnia!

Po dodatkowe informacje zapraszamy na stronę www i fanpage Galerii.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Wydarzenia

TIKSHOW w Galerii Morena! (1 opinia)

warsztaty, spotkanie

Miejsca

Zobacz także

 

Wydarzenia

Fisz Emade Tworzywo (6 opinii)

muzyka alternatywna, pop

Imany "Voodoo Cello"

179 zł
blues / soul, pop

Wszystkie Drogi Prowadzą do Rzymu

121 - 168 zł
Kup bilet
muzyka poważna

Najczęściej czytane

Sprawdź się

Sprawdź się

Ile litrów wody znajduje się w akwarium z rekinami?