• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Studniówka 2023: VI LO z Gdańska

osa
7 stycznia 2023, godz. 09:10 
Opinie (94)
Najnowszy artykuł na ten temat Niecodzienna studniówka w... kwietniu
Trwa właśnie studniówkowy styczeń. Tym razem odwiedziliśmy VI LO z Gdańska. Trwa właśnie studniówkowy styczeń. Tym razem odwiedziliśmy VI LO z Gdańska.

Sezon studniówkowy zaczął się na dobre. W czwartek bawiliśmy się z aż trzema szkołami średnimi, a w piątek gościliśmy na balu VI Liceum Ogólnokształcącego w Gdańsku, który odbył się w sopockim Sheratonie. W niedzielę oczekujcie kolejnej fotorelacji z tegorocznych balów maturzystów z Trójmiasta.Jeśli mielibyście ochotę zaprosić naszego fotoreportera na swoją studniówkę, poinformujcie nas o tym w wiadomości e-mailowej, pisząc na adres imprezy@trojmiasto.pl

Studniówka to pierwszy ważny bal w życiu, do którego wiele osób podchodzi w szczególny sposób. Zależy im, aby tej nocy wyglądać wyjątkowo, i nie szczędzą środków oraz czasu, by stworzyć jedyną w swoim rodzaju stylizację. Nie zawsze musi się to na szczęście wiązać z wielkim wydatkiem, choć już samo uczestnictwo w balu maturalnym potrafi sporo kosztować.

Studniówka 2023. Ile kosztuje? Studniówka 2023. Ile kosztuje? "Nawet tysiąc za bal"
- Długo nie mogłam wybrać sukienki na studniówkę, szukałam i szukałam, od miesięcy przeglądałam ofertę sieciówek i nawet tych lepszych sklepów, ale żadna sukienka nie zdobyła mojego serca, a zależało mi, aby była wyjątkowa - powiedziała redakcji Trojmiasto.pl Ewa, tegoroczna maturzystka. - W końcu znalazłam tę jedną jedyną, najpiękniejszą w... lumpeksie w Gdyni! Przechodziłam i zobaczyłam ją przez szybę na wystawie. To była miłość od pierwszego wejrzenia! (śmiech) A kosztowała... 55 zł. Ideał!
Zobaczcie, jak bawili się w piątek uczniowie VI LO.

osa

Wydarzenia

Studniówka VI Liceum Ogólnokształcącego w Gdańsku

Miejsca

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (94)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Imany "Voodoo Cello"

179 zł
blues / soul, pop

Wszystkie Drogi Prowadzą do Rzymu

121 - 168 zł
Kup bilet
muzyka poważna

Metallica & Symphony (4 opinie)

120 - 170 zł
Kup bilet
rock / punk, widowisko / show

Najczęściej czytane

Sprawdź się

Sprawdź się

W 2001 roku Seweryn Krajewski otrzymał Honorowe Obywatelstwo Sopotu, ponieważ: