• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
Skopiowano

Sarsa z nowym utworem - "Na trasie". Do tego czerwone winyle i trasa koncertowa

goch
24 czerwca 2022, godz. 17:30 
Opinie (21)

Sarsa zmieniła swój styl, ale nie zmieniła tempa. Wciąż jest ono szybkie. Nowy singiel - "Na Trasie", limitowana edycja winyla płyty "Runostany" i trwająca trasa koncertowa. Dzieje się, krótko mówiąc, u wokalistki, która osiadła w Trójmieście.Najbliższe koncerty popowe w TrójmieścieCzy podoba ci się nowe wcielenie Sarsy?

Na przełomie ostatniego roku Sarsa pokazała się z zupełnie innej strony. Zmieniła wizerunek i przede wszystkim styl muzyczny. Z gwiazdki popu stała się wytrawną artystką odważnie eksperymentującą z muzyką. Widać to nie tylko w dźwiękach, ale też w klipach, które stały się niepokojące, niemal psychodeliczne.

Tę metamorfozę można było - a tak naprawdę cały czas można - śledzić na profilach w sieciach społecznościowych, gdzie wokalistka prowadzi swoisty dziennik. Nie tylko informuje fanów o tym co nowego, ale także wyjaśnia skąd taka, a nie inna decyzja albo co stoi za konkretnymi krokami.

Sarsa długo czekała na ten moment, ale w końcu może przekazać fanom wyjątkową, limitowaną edycję "Runostanów". Na słuchaczy czeka 500 sztuk czerwonych winyli. Sarsa długo czekała na ten moment, ale w końcu może przekazać fanom wyjątkową, limitowaną edycję "Runostanów". Na słuchaczy czeka 500 sztuk czerwonych winyli.
Teraz pokazała światu utwór "Na trasie", który powstał w trakcie nagrywania płyty "Runostany", ale jednak jednak ostatecznie nie wszedł na krążek. Piosenka powstała we współpracy z Budyniem z zespołu Pogodno, który niedawno przedwcześnie zmarł. Na świecie taka praktyka jest częsta - wykonawcy udostępniają tzw. B-Side'y. To dobry pomysł na podtrzymanie zainteresowania twórczością w oczekiwaniu na nowy materiał.

- To utwór, który powstał w trakcie tworzenia albumu "Runostany", jednak zamiast na płycie wylądował w szufladzie... Zdawał mi się odkrywać zbyt wiele i myślałam, że taki naiwny romantyzm nie będzie pasować do "wajbu" płyty. Okazuje się, że ten singiel to brakujący stan... runostan - pisze Sarsa na swoim facebookowym profilu.

Co można robić na stoczni w ciągu dnia?To jednak nie wszystkie nowości. Wokalistka wypuściła także limitowaną serię "Runostanów". Na fanów czeka tylko 500 czerwonych winyli. Zatem kto pierwszy, ten lepszy. Poza tym Sarsa jest w trakcie letniej trasy koncertowej. Przed nią jeszcze pięć koncertów w lipcu, a 21 października artystka zagra w Gdańsku w klubie B90.
goch

Wydarzenia

Sarsa

pop

Miejsca

  • B90 Gdańsk, Elektryków Mapa

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (21)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

762. Jarmark św. Dominika

jarmark

Kosmopark - wystawa dla dzieci

wystawa, warsztaty, pokaz

Letnie brzmienia - Sobel

hip-hop, pop

Nowe Lokale

Sprawdź się

Sprawdź się

Największym koncertem w historii Trójmiasta było widowisko w Stoczni Gdańskiej w 2005 roku z udziałem Jean-Michel Jarre'a. Ile biletów sprzedano?