• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Kizo zwołał fanów przez Instagram i nagrał z nimi klip w Hali Olivia

Mateusz Groen
2 czerwca 2022 

Kizo kręcił ujęcia do nowego klipu w Hali Olivia. Młodzież ubrana w rzeczy ze sklepu rapera tłumnie pojawiła się we wskazanym przez niego miejscu, mimo że nikt nie wiedział do samego końca, po co tam przybył. Spontaniczna akcja została zapowiedziana przez rapera na Instagramie kilka dni wcześniej. Co się działo i jak przebiegało poruszenie w Hali Olivia?Młodzi do boomerów: Odczepcie się od polskiego rapu!Czy puścił(a)byś swoje dziecko na koncert Kizo?

Coraz częściej popularni muzycy, szczególnie ci tworzący muzykę młodzieżową, wykorzystują media społecznościowe, by zorganizować spontaniczne wydarzenia. Nie tak dawno Mata wrzucił na swoją relację na Instagramie post z tytułem piosenki "Schodki". Kolejnego dnia w tym właśnie miejscu zebrały się tysiące osób, a artysta rzeczywiście wystąpił na barce pływającej po Wiśle.

Tym razem na podobną akcję zdecydował się trójmiejski raper Kizo, który ma niewiele mniejszą publikę co Mata. Raper jednak nie zagrał koncertu, a wykorzystał swoich młodych fanów do stworzenia ujęć do nowego klipu. Kizo zapowiedział lakonicznie wydarzenie kilka dni wcześniej na swoim profilu. Oznajmił jedynie, że w czwartek o godz. 18 pojawi się pod Halą Olivia i poprosił fanów o dwie rzeczy: o nauczenie się krótkiego fragmentu tekstu refrenu nowej piosenki i założenie na siebie tego dnia ubrań ze sklepu MTS (autorskiego sklepu rapera). Fani nie zawiedli. Na wydarzeniu licznie zebrała się młodzież, głównie w wieku licealnym.

- Totalnie nie wiedziałem, co się będzie działo. Koleżanka mi dzisiaj powiedziała, że Kizo się pojawi, więc ekipą się zebraliśmy i przyjechaliśmy przed 18, ale było warto. Totalny czad - mówi Patryk i jego znajomi.

Ujęcia z trybun:

Ludzie zaczęli zbierać się pod Halą Olivia już bliżej godz. 17 i zapewne liczyli na kilkuminutowy koncert. Zdziwienie i poruszenie nastąpiło jednak, kiedy drzwi do hali się otworzyły, a obsługa techniczna skierowała wszystkich na trybuny. Okazało się, że ludzie, którzy pojawili się na wydarzeniu, wystąpią w nowym materiale wideo, który szykuje raper.

- Uwielbiam go. Jaram się, że miałam ten dres na sobie, bo przez to byłam w dwóch, a nie w jednej scenie. Ta nowa piosenka wydaje się spoko, ale mogę być nieobiektywna - mówi Paulina.
Czytaj też: Kizo ma 100 milionów. Nowe single, płyta i koncert w Operze Leśnej

W przestrzeni hali kręcone były jedynie dwa ujęcia z drona. Pierwsze, na którym znajdują się wszyscy ludzie na trybunach, zaś w drugim jedynie osoby, które miały na sobie ubrania z logiem MTS. Te osoby zostały w późniejszym nagraniu ustawione w półkole dookoła rapera. W przerwie między nagraniami Kizo rozdawał autografy i rozmawiał z fanami.

Kizo rozdaje autografy i dziękuje za przybycie:

Kizo dobrze zna się na marketingu. Prócz tworzenia muzyki posiada sklep z ciuchami MTS, czyli "My to sukces", które przydały się podczas kręcenia teledysku. Raper od niedawna wchodzi również we współpracę z branżą gastronomiczną. Najpierw wypuścił na rynek kokosowe batony Kizzersy, a niedawno również pizzę firmowaną swoją twarzą.

Raper już 24 czerwca rusza w trasę po Polsce. Swoją letnią trasę koncertową promującą płytę "Ostatni taniec" rozpocznie w Operze Leśnej w Sopocie.

Wydarzenia

Kizo - Ostatni taniec (5 opinii)

89 zł
hip-hop

Miejsca

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (63)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Nigel Kennedy

200 - 270 zł
Kup bilet
jazz

66.MFMO w Oliwie - Stefan Kagl

32 zł
muzyka poważna

Restaurant Week & Breakfast Week

69 zł
degustacja

Najczęściej czytane

Sprawdź się

Sprawdź się

Jaki klub posiadał charakterystyczny niebieski neon, którego kolor odbijał się w nawierzchni ulicy Hynka?